Viimeinen viesti ikinä mihinkään

Ei susta mies tykkää tällähetkellä kun yksi ihminen. Et ole niin suosittu kun luulet. Jäät vielä ihan yksin kun kyllästyt siihen. Hyvästi.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No onpa kiva, sydäntä lämmittää.

Äänestä

Kyllästyn mihin?? jos hieman täsmentäisit.

Äänestä

Ihan yksin olen tålläkin hetkellä ja vielä onnellinenkin jopa.

Äänestä

En luule mitään, enkä odota mitään. Olen vallan onnellinen yksin ja sekös sinua ärsyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei susta mies tykkää tällähetkellä kun yksi ihminen. Et ole niin suosittu kun luulet. Jäät vielä ihan yksin kun kyllästyt siihen. Hyvästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu