Varoitus sinkuille

Treffipalstoilla Kemiläisiä varattuja miehiä! Uskottelevat olevansa muuta. Hakevat vaan pikaista panoa ! Meinasin mennä halpaan😱
1858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Kaikilla palstoilla on, Ympäri maata.
Hyvin paljon myös niitä jotka levittävät tautejaan ja pilaavat ihmisiltä elämän.
Sairaana loppuelämä? Ei kiitos.

Äänestä

Antakaa hyvät neitoset. Ei se panosta paljon kulu.

Äänestä
  • Voi ne pojatkin antaa tai panna,ei ole kuulemma ummetusta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voi ne pojatkin antaa tai panna,ei ole kuulemma ummetusta.

    Misstpä tiät ettei oo ummetusta?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voi ne pojatkin antaa tai panna,ei ole kuulemma ummetusta.

    Kyllähän aina on autuaampi antaa kuin ottaa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kyllähän aina on autuaampi antaa kuin ottaa.

    Mitäpä annat ja mitä et ota?

    Äänestä

Antasinhan minäki ,mutta ei seiso kuin 32 sentin pätkissä akkakisanoei kannata kylille männä ihteesä nollaamaa,että näin suolahti sitissä.

Äänestä
  • Sehän se meillä Kemin miehillä on, kun tuo pili on pieni, ei ole juuri millä panna, ei kai ne naisetkaan ala turhaan housujaan pudottamaan.

    Äänestä

Pienpiiri palannut Tornion poikien selänpesusta.muahahhaa.

Äänestä

No sitähän mie ihmettelen, että miksi pitää olla muijan kans jos pittää juossa vieraissa. Kemiläisillä muuten ON pieni pili !

Äänestä
  • Mistäpä SIE tiijät?

    Äänestä

  • Kyllä se kustessa riittää jos saapi housusta pään ulos. Jos ei yllä niin on kyllä turhan pieni.

    Äänestä

Ihanko tosi...samoin naiset hakevat vaan panoja.

Äänestä

Ei muutaku ilmi vaan ,paskahousut ne selän takana värkkää. Mä ainakin haluaisin tietää jos ukko sielä huseeraa. Menee turhaan vuosia hukkaan jos toista ei kiinnosta rehellinen parisuhde.

Äänestä

Mitä väliä. Hetken huumaa. Nussiminen on kivaa.

Äänestä

Kyllä näin on.ei kaikki etsi palstoilta elämänkumppania.hauskaa hassuttelua ja vaihtuvia kokemuksia.sitä vartenhan treffit on.

Äänestä

Ehkä he hakevat sieltä parempaa kuin on kotona. Ei ne turhanpäitte siellä oo. Jos kotona on hyvä kaveri, ei net sinkkupalstoilla sillon pyöri. Toista on sitten ne jotka on oikeesti sikoja ja lirputtavat tuolla kylillä joka akan kanssa ja olisivat valmiita vaikka mihin. Oma akka kotona ihan autuaan tietämättömänä koko touhusta. Lahkeet tutisisivat ulkoilla jos vaan kotona saisivat tietää. Ihan täysiä sikojahan nämä ukot on. Ja sitten on näitä naispoloja, jotka tähän lankeaa . Näin on iän päivän ollu ja on vastaijuuessakin oleva. Joten jos huolehditaan vaan ihan omista asioista.

Äänestä

Semmoista se on joka paikassa, valetta korjaan ja peenistä p**luun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Treffipalstoilla Kemiläisiä varattuja miehiä! Uskottelevat olevansa muuta. Hakevat vaan pikaista panoa ! Meinasin mennä halpaan😱

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu