Naiset haluaa jännämiehiä.

Mikäs jännämiehissä kiihottaa?
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Ei mikään. Ovat huonoitsetuntoisia ja tyhmiä pullistelijoita ilman pullisteltavaa.

1Äänestä

Kaikki. Nössöt ei sytytä pätkääkään!

Äänestä

Laita kuva, niin katsotaan.

Äänestä

Vaara, minään päivänä ei tiedä onko se viimeinen

Äänestä
  • Ehtii vielä saamaan monta naista hengiltä

    Äänestä

Jännillä korkeastikoulutetuilla on jännä elämä ja tekevät jänniä asioita ja elämä on yhtä bilettämistä eli jännää puuhaa ja ulkomaan seksi ja bile matkoja niin jännä on jännä

Äänestä

Hyvät ja kunnolliset naiset eivät halua jännämiehiä.

1Äänestä
  • Tämä 🤗

    Äänestä

  • Totta turiset.

    Eivät nämä palstaätmit kylläkään hyvää ja kunnollista naista halua. He haluavat jännäjennan, joka tykkää jännämiehistä ja siksi he kuvittelevat kaikkien naisten haluavan jännämiehiä. Hyvä ja kunnollinen nainen on palstaätmille näkymätön. Palstaätmi ei edes tajua hyvien ja kunnollisten naisten olemassaoloa.

    Äänestä

  • Pitäisi olla joku tositv-sarja "Unelmien jännämies" missä naiset kilpaisilivat vankilassa istuvasta psykopaattimurhaajasta.

    Äänestä

Kyseessä on kaunotar ja hirviö syndrooma, nainen kuvittelee että hänellä on "yhteys" jännämieheen, hän ymmärtää jännämiestä ja me muut emme, tämä saa naisenkin tuntemaan itsensä sitten fiksummaksi kuin on. Jännämies on mentaalisesti yhä se sätkää imevä teini, nainen ei vastoin kuvitelmiaan kuitenkaan pysty muuttamaan "rakkaudellaan" jännämiestä kunnolliseksi unelmien prinssiksi kuten disney tarinoissa on tapana, silmä onkin nopeasti musta tai pahempaa. Naisen on sitten teeskenneltävä katkeraan loppuun asti "onnellista" perhe elämää jännämiehen imiessä nuuskaansa tai myönnettävä katkera totuus että kaunotar ja hirviö on vain fantasia satu.

Kohtalon ironiaa on se että Shrek on aika lähellä totuutta, Shrek tarinassahan kaunotar alentui örkin tasolle, näin tuppaa käymään myös jännämiesten rakastajille.

Joku tiedemies voisi tutkia asiaa ja voittaa Nobelin palkkinnon aiheesta, ellei sitten feministit torppaa sitä.

Äänestä
  • Ja pyydän anteeksi että käytin sanaa "tiedemies", olen sisimmissäni toksisesta maskuliinisuudesta kärsivä natsin alku, anteeksi, tarkoitin tietysti tiedehenkilöä. Pahoittelut vielä kerran, nyt menen nurkkaan häpeämään. Se on moro!

    Äänestä

Miksi sinua haittaa se, mitä typerät naiset haluavat? Miksi sellaisten naisten mielipiteellä olisi yhtään mitään väliä?

1Äänestä

Ei mikään saa vaan kauhun hetket. sitähän ei tiedä on susi lampaan vaatteissa.

Äänestä
  • Siis on = onko

    Äänestä

En tunne ketään, joka haluaisi "jännämiehen". ( Ehkä joku ns. katusakkilainen voi haluta, mutta en tunne katusakkilaisia. )

Äänestä
  • Ei semmosia oikeesti olekaan muissa kuin jännäjaanoissa. Semmosia, jotka jännämiehen haluaisivat. Nämä palstatyypit vaan haluaa ite vain niitä jänniä naisia ja siksi huomaavat vain nämä jutut.

    Äänestä

Me jännämiehet viemme nöösien eli persujen naiset. Valitettavasti vasemmiston jännämiehet ovat vieneet kaikki naiset ja peppuleille jäi vain homoilu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikäs jännämiehissä kiihottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu