Naissten pitäisi kuunnella miehiä

Enemmän. Miehet on fiksuja kuten halla-aho persujen pomo joten kuunnellaa miehii.
562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mä kuuntelen just maikel tsäksöniii.

Äänestä

Eikkaa en kuuntele. Mä kuuntelen tomppaa!

Äänestä

Joo, politiikassa nyt en tiedä. Mutta on asioita missä on hyvä kuunnella miestä.

Äänestä

Kyllähän mä kuuntelen ketä vaan ja vielä erittäin sujuvasti kuuntelenkin. Tosi helppoo varsinkin jos on kyseessä sellanen omaan ääneensä rakastunut, jolle ei tarvii koskaan mitään vastaustakaan antaa. Ehkä jokunen "Aha", "Mmm-m" ja nyökkäys välillä, niin pysyy oikeen tyytyväisenä.

Äänestä

Ääliötkin tarvitsevat johtajan joka kertoo heille kuinka olla urpoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Enemmän. Miehet on fiksuja kuten halla-aho persujen pomo joten kuunnellaa miehii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu