Harrastaisitko virtuaaliseksiä Keanu Reevesin kanssa?
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei todellakaan.
Ei kiinnosta yhtään eikä pätkän vertaa. Ei kenenkään kanssa.
Keanu on kiltti kurppa.
Mies komistuu vanhetessaan
Kuka se on ?
Keanu kelpaisi kyllä, tosin mielummin se parikymmenen vuoden takainen Keanu. Ollut aina se ainoa elokuvatähti, jonka perään voisin jopa kuolata. Virtuaaliseksin jätän kuitenkin väliin, että se siitä.
Mielummin Judy Alvarezin kanssa.
Niin siis pelaaja saa Keanun esittämänä hahmona harrastaa seksiä jonkun anohahmon kanssa, mutta anohahmona pelaaja ei saa harrastaa seksiä Keanu-hahmon kanssa. Onko se vähän niinku raiskaus, kun Keanu ei oo saanut ite päättää sitä.
Keanun paras leffa kyllä se Kathryn Bigelowin Point Break Patrick Swayzen kans, aika täydellinen leffa siinä.
No siinä pelin osana menis varmaan se keanuseksiki, ei kai siinä mitään.
Judy, Panam ja River. Kaikki kolme samaan aikaan.
Virtuaaliseksi on ihan perseestä. Ei mitään järkeä!
TuskinPA Keiju Reeves... mutta: taloilla on silmät ja ne tuijottavat sinua nukkuessasikin, kuin Amityville-elokuvan talon silmät, hehkuvat tuijottavat, jos et verhoa niitä.
Mutta on mukavaa kun nukkuessakin talojen silmät vahtivat eli tuijottavat itseäsi ikkunan läpi, siiskin vintti-ikkunat erään tyyppisissä taloissa _D
Ihan kuin olisin itse jossain tieteiselokuvassa, jossa olisi heitetty ajassa taaksepäin, koska olen taas takaisin amityville-silmätalojen paikassa asumassa, jotain tein joskus väärin voin yrittää uudestaan samassa paikassa, hassua, mutta jooh..
Kiiluvien talojen silmät tai... kiiluvien tuijottavien silmien talot.