Pliis puujalka, teepä videoita. Hyvää rentoa tarinaa. Laita tukeen.
Sanonpahan vaan, että ota hyvä mies rauhallisesti määrän lisäämisen kanssa.
Joo eikun lähinnä mietin että pitääkö nyt juosta enemmän vai vähemmän, hitaammin vai kovempaa?
Se on nimittäin varmaan tullut jo monille aika selväksi, että mun tapauksessa ei kannata luottaa omiin tuntemuksiin
Puujalka voorumkuru
38
1388
Vastaukset
- Anonyymi
Sujuva siirtymä peffakivusta tuplatreenaukseen. Ei voi kuin hattua nostaa.
- Anonyymi
Onko akin valmennuksessa?
- Anonyymi
Mitenpä 100k sivulatauksen mies malttaisi lopettaa. Kansa janoaa lisää draamaa ja hard core hölkkää. Entiset vaivat saatu kuriin eli ukko voi jatkaa jalkojensa loppuun ajamista.
- Anonyymi
Uam un toinen lenkuttelu lähössä. Aikainen ukko kalan nappaa.
- Anonyymi
Anemiaan kaatuu nousukiito.
- Anonyymi
Addikti lähtee lenkille vaikka pää kainalossa tai tulipalopakkasessa.
- Anonyymi
Ukko nauttii. Tehkää perässä.
- Anonyymi
olisiko soirosen valmennuksesta apuja?
- Anonyymi
Lääkkeet jäi. Kohta jodlaajan keinot käynnissä.
- Anonyymi
Yrittää olla keski-ikäinen ammattijuoksija? Itse hölköttelisin mieluummin matalalla HB:llä kuin reumaperseellä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yrittää olla keski-ikäinen ammattijuoksija? Itse hölköttelisin mieluummin matalalla HB:llä kuin reumaperseellä.
rentoa. Juoksumattokin rämä niinku molarilla.
- Anonyymi
Ei jaksa käsiä roikottaa. Menee ohi hilseen kommentit.
- Anonyymi
Vaivaisukko.
Onkopa sairaseläkkeen aika.
Riittääkö ikä kansaneläkkeeseen.
Kyselen. - Anonyymi
Ruokapäiväkirjasta ukolle rentoja vinkkejä.
Paasto trendi sontaa.- Anonyymi
Pätkäpaasto toimii. Kerran viikossa 2vrk syömättä. Voi ajoittaa vaikka viikonloppuun niin ei töissä väsytä ja paino tippuu.
- Anonyymi
Äijä ihan finaalissa. Mahtaa lääkärit ihmetellä kun tää reumapotilas nilkuttaa isoja kilometri määriä. Addikti uhoaa voorumilla: juoksu on viimeinen asia minkä lopetan. Äijä terapian tarpeessa katkolle vietävä kuin alkoholistit.
- Anonyymi
Älä pilaa hyvää sankaritarinaa. Ukko aloittaa kohtsillään ammattimaisen harjoittelun. Nyt vain hölkätään.
- Anonyymi
nylkkyjä työskentelee reumapolilla.
ukko ei sopeudu. - Anonyymi
Puujalka hölkkää 160 kilsoo viikkoon reumaisena. Tehkää nylkyt perässä.
- Anonyymi
Käypä hoito suosituksiin reumapotilaille 160km hölkkää viikossa niin pysyy oireet kurissa.
- Anonyymi
Kohta päästään ihailee videoo ammattijuoksijan kamerasta ihan äänen kera.
- Anonyymi
Lakko alkoi.
Reuma muuttu mahollisesti itte aiheutetuksi murtumaksi
Veikkauksia?
Minä en usko ukon kestävän.
Kuukauven sisällä hölkkälenkit aamusta takasin miehen arjessa.- Anonyymi
Kolme kuukautta ei välttämättä riitä. Itsellä vaati kahden vuoden juoksutauon että ylirasituksella hankitut vaivat paranivat.
- Anonyymi
Uatteko koittanut ukon swift ajoja voorumilla
- Anonyymi
Ukko zwiftissä kuntopyörällä.
- Anonyymi
Onko telakka-ajot aamuyöstä vai mukavasti virka-ajan jälkeen?
- Anonyymi
Malttaa, malttaako vai eikö Malta?
Kertokaa mehukkaimmat juarut!- Anonyymi
Ukon pitäisi lopettaa kilpajuoksu ja siirtyä hölkkääjäksi. Tavoitteita voi yhä asettaa valmennettavillaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ukon pitäisi lopettaa kilpajuoksu ja siirtyä hölkkääjäksi. Tavoitteita voi yhä asettaa valmennettavillaan.
Mitä hän nyt reenaillu?
Onko voorumin douppaaja reenaaja vielä raapustellut?
- Anonyymi
Ukko alkoi taas hölkkäämään. Vieroitusoireet liian kovat.
- Anonyymi
näkyykö muualla kuin voorumilla maksumuurin takana? Nuapurin vierestä kyselen.
- Anonyymi
Ukkeli tervehtyy.
Mainio mauno. - Anonyymi
Ukolla rento maratavo kaksin kappalein.
- Anonyymi
Ukko tarvitsee kunnon pk-mättökauden. Sen jälkeen voi ottaa ohjelmaan myös kynnysjuoksua, kun pohjat ovat kunnossa. Maratonilla tärähtää sub 3 heittämällä.
- Anonyymi
ukko tulossa vantaalle. mäneekö alle neljän kysyttiin.
- Anonyymi
Vantaalla alle kolmen.
Näkyy reenin maittavan - Anonyymi
onko vantaalla tulossa ukon hölkkädebuutti?
- Anonyymi
Ukko ei päivitä.
Huolestun.
Tekeekö sushi puffetti kauppaansa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 938088
- 403882
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021906- 241360
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321193Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,311099Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia11925Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53847Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31822Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29787