Palelee ihan sairaasti, -14C.
Voi kun ilmasto lämpenisi, edes vähäsen.
Palelee ..
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jos ei olisi ilmastonmuutosta olisi lämpötila -24 ainakin.7
- Anonyymi
Taas on tyhjänmölisijä asialla. Säätila ja ilmasto menee iloisesti sekaisin ja hemppa ihmettelee, miten Suomessa voi helmikuussa olla -14 astetta.
- Anonyymi
Seli seli, ilmastonlämpeneminen olisi vain hyvä asia jos se olisi totta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Seli seli, ilmastonlämpeneminen olisi vain hyvä asia jos se olisi totta.
Ilmaston lämpeneminen aiheuttaa sen, että suuret alueet maapallolla muuttuvat ihmiselämälle sopimattomiksi. Se tietää satooja miljoonia pakolaisia.
Sinun käsityksesi "hyvästä asiasta" on sairas. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ilmaston lämpeneminen aiheuttaa sen, että suuret alueet maapallolla muuttuvat ihmiselämälle sopimattomiksi. Se tietää satooja miljoonia pakolaisia.
Sinun käsityksesi "hyvästä asiasta" on sairas.Kun Grönlannista jäät sulaa niin suuri alue maapallolla muuttuu taas asuinkelpoiseksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kun Grönlannista jäät sulaa niin suuri alue maapallolla muuttuu taas asuinkelpoiseksi.
Tai kun Siperiassa lämpenee. Eiköhän mammutit joskus vaeltaneet siellä ruohotasangoilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tai kun Siperiassa lämpenee. Eiköhän mammutit joskus vaeltaneet siellä ruohotasangoilla.
Mammutit herää talviuniltaan. Tosi jänskää tulee olemaan.
- Anonyymi
Kävin ulkona tupakalla. Pieraisin. Virhe. Pieru jäätyi ja repäisi vipuvarrellaan farkkujen persauksen. Hyvät noin viisivuotiaat 501:t tuhoutuivat.
- Anonyymi
Sehän on selvä, että palelee, jos ei ole asunnossa patterit kuumina. Onnettomast asiaintilasta kuuluu valittaa huoltomiehelle, ihmisoikeustuomioistuimelle ja suoli24 palstalle.
Patterien pitää olla kädellä koitettaessa kuumia alaraunaa myöten. Aina, poikkeuksetta. Muutoin palelee.
Liian kuumaa ei ole koskaan. On vain tunkkaista, mutta siitä pääsee ikkunatuuletuksella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622552Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999829Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537733Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956502SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936227Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645830Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615330Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515223HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214863Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074564