maata lähestyy asteroidin ryöppy

eri päivinä on luvassa NASAn mukaan monia kiviä jalkapallokentän kokoa neljän miljoonan kilometrin säteillä

yksi saapuu 22.2 ma

samana päivänä muitakin kiviä

sunnuntaina lisää monia kiviä
3113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No mihin aikaan pitäisi olla tontista?

Äänestä
  • Tontissa kirjoitin,muta kone paska muuttelee sanoja mielin määrin.

    Äänestä

Osat varmaan laittaa linkin uutiseen, jossa NASA noin toteaa?

URSA seuraa yleensä taivaan ilmiöitä tarkasti. Mitä sanoo URSA 22. 02 :

Taivaalla tänään
Tapahtumat

Ei mainittavia tapahtumia

Miksi kirjoittelet höpö höpö aloituksia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

eri päivinä on luvassa NASAn mukaan monia kiviä jalkapallokentän kokoa neljän miljoonan kilometrin säteillä

yksi saapuu 22.2 ma

samana päivänä muitakin kiviä

sunnuntaina lisää monia kiviä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu