Todella huono olo

Anonyymi

Hei arvatkaa ,kuinka piinaava on ollut.Oven lukot ollut auki yön jäljiltä.Facebook tehty minun nimissä ja Instagram kaapattu.Tehty naurunalaiseksi ja tehty kuva todella kauhea kuva Naurettu päin naamaa osoitettu sormella katsottu pilkaavadti Kukaan ei usko minua vielä ,mitä on tapahtunut puhelimeen tunkeuduttu vielä.Mitään rauhaa kotona ei ole.Olen kärsinyt tosi paljon ja nämä kiusaajat eivät varman saa mitään syytettä.Arvatkaa miltä tuntuu kun kaikki vauva kuvat ja kaikki muut tärkeät kuvat hävinnyt.Kaikki yhteystiedot pois puhelimesta.Kukaan työnantaja ei ota töihin koska tehty todella hirveä kuva.Mainostajat eivät halua minua niihin .Kiusaajat asuu samassa rapussa .Arvatkaa kuinka vihaa Ben olen ollut ja olen terveyden nmenettännyt..Tämä perheen vanhin tyttö leikkii kovista ja tänä kumma ukko yläkerrassa väittää vaikka mitä.Olen todella huonossa kunnossa koska todella vääriin tehty minua kohtaa . Toivottavasti nämä kiusaajat saa kovan tuomion koska ei tällaista voi kenellekään tehdä.

8

117

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pitäisikö sinun hakea apua jos olet noin huonossa kunnossa kaikkinensa. Valvominen pahentaa tilannetta.

    • Anonyymi

      Hei olen ollut todella vihainen.Tämän talon hallitus ei tee mitään ,koska tämä ukko aiheutti vesivahingon ja on velkaa taloyhtiölle.Kukaan ei halua sitä pois kun muuten ei maksa mitään.Kumma juttu et työttömällä riittää rahaa maksaa sitä velkaa.Kuka sen maksaa vaan mitä tekee suuri kysymys.Jos töihin ei mihinkään pääse alan siivoamaan ilmaiseksi ihmisille.Työvouma toimiston virkailija sanoi minulle et pääse töihin etkä pääse opiskelemaan kumpaakin pääsen.Lupasin Instagram tilillä et jos minulle sanotaan sinusta ei ole kuin vapaa ehtoiseksi niin alan siivota ilmaiseksi ihmisille.Olen todella hyvä 100% jälki.Yksi ihminen tuli kylään ja näytin hellaa niin sanoi eihän tuota ole edes käytetty.Sitä hellaa on käytetty yli kaksi vuotta.Miettikää 10h päiviä yhtään ainoaa taukoa ei ollut tällainen olen työmarkkinoilla.

    • Anonyymi

      Muutan pois tästä kerrostalosta missä asun.

      • Anonyymi

        NYT nämä tekijät ei saa mitään syytettä TODELLA VÄÄRin.Onko jollain ideaa mitä tehdään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        NYT nämä tekijät ei saa mitään syytettä TODELLA VÄÄRin.Onko jollain ideaa mitä tehdään.

        Auttakaa tehkää nettiin nimien keruu et pakko saada syyte,mitä on tämä nainen tehnyt.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Auttakaa tehkää nettiin nimien keruu et pakko saada syyte,mitä on tämä nainen tehnyt.

        Taitaa olla parasta, jos rauhoitut ja pyrit miettimään muita asioita. Ei pidä miettiä kaikkia liian vaikeasti.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Taitaa olla parasta, jos rauhoitut ja pyrit miettimään muita asioita. Ei pidä miettiä kaikkia liian vaikeasti.

        Muistatteko ,kun sanoi viiden tunnin kävely tempauksesta.Korona loppuu niin kutsun 1000 klp Instagram seuraajia Lahteen kävelemään.Saa kaikki muutkin tulla mukaan kuka haluaa kävellä piolimaratoonin.Painetaan paita viisi tuntia metsämörrin kulkue kerho.Odotan teitä kaikkia sitten ,kun kotona loppuu.Teen uudestaan Instagram tilin ,kuulin tänään et netissä näköjään vielä minulla sellainen olemassa.Kerron minusta tulee Standup koomikko eli kaikilla hauskaa ketkä tulee Lahteen kävelemään.Olen pelle vaikka nyt huonossa kunnossa.Kirjoitan runoja myös jotka koskettavat useita.En lannistu vaikka todella vaikeaa voi olla.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.

      Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke
      Helsinki
      32
      2152
    2. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      116
      1828
    3. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      77
      1581
    4. Mitä harrastuksia kaivatullasi on?

      Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?
      Ikävä
      67
      1207
    5. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      160
      1192
    6. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      61
      1036
    7. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      48
      1033
    8. Tiedän että käyt täällä

      Eräälle naiselle älä huoli en kerro kellekkään
      Ikävä
      64
      994
    9. Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi

      Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂
      Ikävä
      62
      917
    10. Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?

      Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t
      Thaimaa
      28
      900
    Aihe