Hei, mieheltäni jäi kuollessaan Technics KN 3000 -kosketinsoitin. Hän ei sillä oikeastaan edes soittanut. Ehkä kokeili. Nyt pölyttyy vaatekaapissa. Minkälaista hintaa tästä voi pyytää jos rupean tätä myymään eli kunto uudenveroinen? Kiitos vastauksista!
Ammattilaisille kysymys kosketinsoittimestani
Anonyymi
5
97
Vastaukset
- Anonyymi
3e
- Anonyymi
Nyyh :(
- Anonyymi
Voiko täältä ostaa vokaalin?
Tarvitsen sitä uuden puhelimen salasanaan - Anonyymi
Mä olen musiikkialan ammattilainen. Mun vastaus on, että:
5c- Anonyymi
Ihan varmasti huijasit!!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634591KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643522Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?642893- 1492841
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492684- 241923
- 241801
- 301656
- 1741630
- 421342