Veitsiluodon Lakkautus

Kemissä, koko Lapille iso isku. Sipilän vika hel....!!!!!!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos et tiedä ketä syyttää nii syytä Sipilää. Sipilän vika se kuitenkin on vaikka olisi jonkun toisen. Alkeellisia aivoja helpottaa kun löytyy kasvot omalle ahdistukselle. On niin ikävä koittaa ymmärtää kaikenmaailman hallinnon koukeroita yms inhoja käsitteitä.

Äänestä

No niin Kepu. Mitäs olette tästä mieltä vai oletteko ku hiiret jotka vikisee vhervassarin perässä

Äänestä
  • Keskusta aina asian ytimessä! Johan sen nimikin kertoo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kemissä, koko Lapille iso isku. Sipilän vika hel....!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu