Onko vihollinen pommittanut yöllä?

Palkisentie monttuja täynnä

eikö sinne pitäs ajokielto laittaa?
658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mistä teitä jankaajia kasvaa 🤣😂😅

Äänestä
  • ajappa huvikseen palkisentie 40km/h

    kerro pysyikö auto ehjänä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ajappa huvikseen palkisentie 40km/h

    kerro pysyikö auto ehjänä?

    Monesko aloitus Palkisentiestä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Monesko aloitus Palkisentiestä?

    vuh vuh vouuuuuuuuu

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    vuh vuh vouuuuuuuuu

    Oletko syönyt koiras ruokaa???? Tilataanko ambulansskopteri!!?

    Äänestä

Palkisentie...nimikin kertoo on palkeenkieliä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Palkisentie monttuja täynnä

eikö sinne pitäs ajokielto laittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu