Oon tässä ajatellut jos..

Heittäisi ostamasta vessapaperia säästyis lähes 80e vuodessa..vaikka jois neki...
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mene töihin.

Äänestä
  • Etkö tiiä, mitä enemmän rahaa, sen saiturimpi. Semmonen minä olen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Etkö tiiä, mitä enemmän rahaa, sen saiturimpi. Semmonen minä olen.

    Nyt tiedän! Kannattakin leikkiä köyhää, ettei muut kadehdi.

    Äänestä

Älä osta muovipusseja. Säästät 20 centtiä joka kerta!

Äänestä
  • Miten ostoskärryt ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Heittäisi ostamasta vessapaperia säästyis lähes 80e vuodessa..vaikka jois neki...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu