Hei isipapan vesipedot vesiskoottereillanne

Himmatkaa vähän kun saarenputaalla menette, poliisisetälläkin on ybersuperturbovesijetti, sillä saa teidän iskän ostamat mopot kiinni helposti, voi tulla viikkorahaan lovi kun iskä lunastaa lasikuituhärveliä asemalta. Saarenputaalla on nopeusrajoitus.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ne on aivan haltioissaan nuo nuoret penikkamaiset pojanklopit, kun pääsevät tuonne joelle rälläämään. Ämmänretale istuu siellä takana tukka helmuten.. Sitä sitten kuvataan ja lähetellään noita heidän selfieitä toisille nettiin.
Aika yksinkertaista hommaa..

Äänestä
  • Lierihatttutäti kannustaa rannalla.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Lierihatttutäti kannustaa rannalla.

    ..miettien lierihattupäässä, että minkähänlaisen juntin tyttäreni onkaan löytänyt..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Himmatkaa vähän kun saarenputaalla menette, poliisisetälläkin on ybersuperturbovesijetti, sillä saa teidän iskän ostamat mopot kiinni helposti, voi tulla viikkorahaan lovi kun iskä lunastaa lasikuituhärveliä asemalta. Saarenputaalla on nopeusrajoitus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu