Isotissinen nainen ei löydä kumppania

17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

On varmaan liian älykäs. Tai liian kaunis. Miehet pelkää. Tai lyhyet tuntuu liian matalilta.

Äänestä
  • Luulenpa vaan että kun kuluttaa noin paljon rahaa myös vaatiin miehenkin näyttävän edes kirurgisesti hyvältä.🙄

    Äänestä


  • Tuoko on sitten normaalia sahata itsestään kirurgin veitsellä barbie?

    Äänestä

  • MCMLXXVI kirjoitti:

    Tuoko on sitten normaalia sahata itsestään kirurgin veitsellä barbie?

    Ei se sen normaalimpaa ole kuin sekään, että sahaa itsestään kirurgin veitsellä eri sukupuolta olevan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei se sen normaalimpaa ole kuin sekään, että sahaa itsestään kirurgin veitsellä eri sukupuolta olevan.

    Niin, mutta tuita saa sitten lapsille mainostaa?

    Äänestä

  • MCMLXXVI kirjoitti:

    Niin, mutta tuita saa sitten lapsille mainostaa?

    Toivottavasti ei.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toivottavasti ei.

    No ei näytä haittaavan Valtakuntaa, oikein etsi kamelinvarpaan kuvankin. Seksulointia. Vittu.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei se sen normaalimpaa ole kuin sekään, että sahaa itsestään kirurgin veitsellä eri sukupuolta olevan.

    Niinpä ei ole.

    Äänestä

  • MCMLXXVI kirjoitti:

    No ei näytä haittaavan Valtakuntaa, oikein etsi kamelinvarpaan kuvankin. Seksulointia. Vittu.

    Sinä olet kaunis.🥰

    Äänestä

  • valtakunta kirjoitti:

    Sinä olet kaunis.🥰

    Aha. Voi olla montaa mieltä.

    Äänestä

Voi olla mahdollista että kastsoin väärtin elokuvan alkamisajankohdan, tuo 007 kultainen ase, mutta niin voi olla sellaisia kohtauksia jotka ovat pelottqavia ylikomisarioille joten bähän myöhempi aika.

Äänestä

Hyi olkoon. En minäkään tuollaista leikeltyä bimboa huolisi.

Jos katse kääntyy tuollaiseen kammotukseen, ei se tarkoita että katsoja olisi millään tasolla hänestä kiinnostunut.

Äänestä

Ihmiset kiusaa sellaisista ominaisuuksista, mihin ei itse voi vaikuttaa, niinkuin ulkonäöstä. Eipä sitä kukaan varmasti haluaisi sellaista ulkonäköä saada, mikä ei miellytä, mutta siihen ei voi itse vaikuttaa.

Äänestä

E kyllä ymmärrä miksi pitäisi naisella olla helvetin isot rinnat.
C-kuppi paras kuppi. Ei hölsky vielä häiritsevän pahasti juostessa.
Tänään uimarannalla oli paljon naisia. Toki keskityin katsomaan jälkikasvua ja touhuilemaan hänen kanssaan mutta kyllä katse kiersi välillä pitkin rantaa.
Silmään sopii tietyn tyyppisen vartalot, rinnat ovat vain pieni osa kokonaisuutta.
Kauniita naisia on Suomessa paljon, eivätkä he tarvitse mitään D-kuppeja ollakseen todella hyvän näköisiä. Kunnioitus myös heille jotka kilonsa kantavat ylpeästi välittämättä siitä mitä muut ajattelevat.

AsianVierestä

1Äänestä
  • Joo ei tarvitse,minulla imetyksen jälkeen taas katsoo lattiaa kohden.
    Noh sitä se on keho kuluu ja vanhenen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/celine-26-kaytti-tuhansia-kauneusleikkauksiin-mutta-joutui-pettymaan-ei-loyda-poikaystavaa/8188850#gs.65d76i

Ihan liikaa vaatimuksia. Miksei muka lyhyt mies kelpaa. Onko lyhyet miehet liian rumia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu