Käytiin Kemijärven festareilla...ihan hauskaa mutta se keltainen joku vanha rakennus keskustassa...olipa mahtava paikka. Ja mahtava meininki ja palvelu. Nopein baaripalvelu pitkästä aikaa ja tosi ystävällistä porukkaa töissä siin. Meitä oli 8populan poppoo Oulusta . Kiitti tytöt siin baaris. Ootte tosi hyvii tyyppei. Nähdään viel. Terv oulunporukka
Kiitos Kemijärvi hyvät bileet keskustasss
Anonyymi
14808
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
VPK-talo!
vammasten palikka kerho by kemijärvi
Lopeta toi pas_kan puhuminen! Terävöin, kirjoittelet monikossa jota ei usko piruerikkään.
Siinäpä varsinainen piruerikkä 👌🏻
Mukavaa oli meidänkin porukalla samassa paikassa alkuillasta. Iso peukku
VPK oli paljon parempi kuin itse festivaali.
Läppäri on sinun vpk.
KIITOS että on olemassa surkea paikkakunta, kemijärvi. Sitä viihtyypi muualla paljon paremmin.
Mikä kemijärveläisiä oikein vaivaa. Onko vikaa päässä ??? Muuttotappio kunta, utopia tehdas hankkeet ja muuta paskaa. Nyt yritetään houkutella muualta ihmisiä asumaan kuntaan, ei porkkanoilla vaan ongenkoukuilla jotta jää varmasti kiinni. Aika karsee mesta oli eihän siellä ole mitään elämää.
Luonto on lähellä. Paneppas pää pensaaseen niin sieltä löytyy se elämä mitä minä haluan. Ei se ihmiset tuppautuu samaan kasaan asumaan ole elämää
Ei siellä kohta muita asukkaan, niin saat olla siellä itseksesi.
Omaan makuun Rovaniemellä ja Oulussa ei ole mitään mitä kaipaisi. Ei luonnon läheisyyttä eikä muuta kuin kerrostalo slummeja tai jos hyvin menee niin jossain rivarissa kökkiä kuin kanit kopissa. Voi siellä tieten töissä käydä ja vapaa ajalla masentua niihin koppeihin.
kemijärveläiset ovat hölmöjä
Se on tämä yks ja sama älikkä joka louskuttaa joka ketjuun!
Mukavan pirteä olio...heh!