Miten käy Kemijärven? Vieläkö pöljät antavat äänensä kepun sählääville tunareille? Kepu on paha syöpä ja synti! Oletteko osa sairautta vai hoitoa?
Köysi kiristyy
Anonyymi
852
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
niinhän nuo tekevät me muut emme
Turha pössien täällä huudella, ketuttaa varmaan..heh!
Et ole itsekkään pöllömpi joten tervetuloa kerhoon.
Kepu on kemijärven ykkönen ja paikat sen mukaan!!!
KESKUSTA+on+meille+kaiken+tuonut.+Vain+täysi+pöljä+puree+ruokkivaa+kättä!
Äänestäthän+kaikissa+vaaleissa+KESKUSTA+PUOLUETTA,+koska+se+on+meidän+isien+puolue+ja+me+äänestämme+nyt+myös+ENTINEN+MAALAISLIITTO+JA+NYKYINEN+KESKUSTA!+Ei+mitään+NEGA+puolueita,+jotka+sitä+kielteisyyttä+suoltaa+ja+aina+on+vihaiset+ne+niiden+edustajat,+koko+ajan+raivoaa+ja+kaikki+huonosti,+onko+hyvä+olla.+Äänestä+ONNELLISTEN+IHMISTEN+PUOLUETTA,+LAPPI+JA+KEMIJÄRVI+NOUSEE+ELÄKÖÖN+ELÄMÄ+JA+KESKUSTA.+Marinin+hallitukselle+myös+100+%+IHANNE-TUKI!+<3+<3+<3
LUKEKAA JA HERÄTKÄÄ!
https://www.ellibs.com/fi/book/9789523511767/keskustan-valtakunta-kertomus-rahasta-vallasta-ja-korruptiosta
Totuuden liekki ei sammu! 🔥
Nyt minulta tuli kyllä vähän houru tekstiä, koska nykyään ei kepu ole enää ONNELLISTEN IHMISTEN PUOLUE, vaan SUURI SYÖPÄ, oikea NEGAN ylistys !
ONNEKSI nykyään on muita vaihtoehtojakin. Siitä kiitos, kiitos, kiitos.
Seuraavaa oikeistolaista hallitusta ODOTELLESSA meidän on elettävä tämän nykyisen SURKEAN hallituksen kanssa.
<3<3<3
Nyt on lääkitys kohdillaan kun tulit järkiisi.