Ei voi enään kavereihinkaan luottaa

Sanovat, että akka lähtis juomalla, mutta ei se lähe. Ääni vaan kovoo ku nalakuttaa. Terveyshän tähän juomiseen menee
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sama ongelma täällä. Minäkin luotin tuohon sanontaan, mutta niin se vain pysyy. Vittuilee kyllä mutta kyllähän tänne ääntä mahtuu eikä sitä mikään pakko ole kuunnella. Menee vaikka koiraa rapsuttamaan häkkiin.

Äänestä

Minulta akka lähti kun löysi toisen, ja minä löysin Pentin, loppui NEGA, IHANAA se oli ONNEN päivä, kiitos, kiitos, kiitos !
3<3<3<

Äänestä
  • Sekin matkija ja vääristelijä, oikea nimimerkki on mitä on, sinä yritäy vääristää hänen valintaa sillä saralla.
    Huh, huh, mikä tyyppi.

    Nimimerkki varastettu

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sekin matkija ja vääristelijä, oikea nimimerkki on mitä on, sinä yritäy vääristää hänen valintaa sillä saralla.
    Huh, huh, mikä tyyppi.

    Nimimerkki varastettu

    Lopettakaa hei oikeasti tämä antinegarievun kiusaaminen, hän on harmiton. Tosi lapsellista kiusata ukkorukkaa, antakaa hänen olla!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sanovat, että akka lähtis juomalla, mutta ei se lähe. Ääni vaan kovoo ku nalakuttaa. Terveyshän tähän juomiseen menee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu