koska jouluaattona on +20 ?

Minulle on turha itkeä ilmastonmuutoksesta ennen kun tämä tapahtuu.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lokakuussa tuli joskus talvi ja nyt näyttää tekevän saman .

Äänestä

Jouluaattona 20 niin ilmastonmuutokselle tarvitsee tehdä jotain tai sitten ei jos joskus historiassa on näin käynyt.

Äänestä

Kannattaa tilata pukilta kunnon ilmastointilaitteet koska kesällä saattaa tulla sitten jotain 50 asteen helteitä.

Äänestä
  • ei suomessa mene 40 rikki ei sitten millään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ei suomessa mene 40 rikki ei sitten millään.

    Voi tulla vaikka 80 asteen helteitä kun ilmastonmuutos etenee.

    Äänestä

Tulee ihan juuri semmoinen lämpötila minkä Petteri Taalas ehtii tai muistaa ennustaa. Muuten ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minulle on turha itkeä ilmastonmuutoksesta ennen kun tämä tapahtuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu