Tornion Kaupunginhotelli -Paradise

kuka vain

Kertokaahan mielipiteitänne! Minkälainen paikka ja minkälaisia ihmisiä siellä käy?

9

2510

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • elzu

      Kammottava paikka, sikakallis, sikamainen ja tunkkainen, huonoa musiikkia, kauheita ihmisiä, lihatiskimeininki. En todellakaan suosittele, ellet ole tyhmä ja rikas.

    • Sade

      Kaupungin hotelli/Paradise on mielestäni ihan mukava paikka. ihmisiä piisaa ja myöskin menoa. Ei siellä kyllä mun mielestä mitenkään kallista ole...ihan tavalliset hinnat. Paradisessa nuorempaa porukkaa. Suosittelen lämpimästi kokeilemaan!

    • kummone

      Whip me up. Do it to me. Let's talk about sex...

      Eli ei oo kovin kummonen paikka, mutta myöhäpaari kuitenki. Valinnan varan puutteessa sielä pystyy käymään. Huonoa musiikkia.

      Ihmiset sielä on niin ko ihmiset ainaki.

    • hanna

      Paradisessa käy pääasiassa 18-20-vuotiasta porukkaa, itsekin siinä iässä ahkerasti siellä kävin, nykyään en. Jotenki ahdistaa koko paikka, kattokin on niin matalalla! Käyn mieluummin Umpparissa, kun siellä on niin kiva dj.

    • Kun kävi Paradisessä

      Niin silloin oli meininki kohillaan ja musaa tuli sopivasti kaikille... Harmi että Hän ei enää ole töissä siinä firmassa joka tuottaa palvelut Tornion kaupunginhotellille....

      • Timppa

        Ässäbaari on tietenki Torniolainen kapakkaklassikko, joka kaikki ovet aukaistessaan näyttää koko kattavan kirjon pohjoisesta yöelämän sykkeestä. Tungosta ja älämölöä riittää nuoremmille ja vähän varttuneemmillekin. Nelsonin alakerta on se pehmeän laskun ja asiallisen puheensorinan mahdollistava sydän.


    • Kirsmili

      Jos olisin huomenna vapaalla, menisin ehottomasti kaupunginhotellille, on siellä sen verta hyvä bändi nimittäin!
      Eli siellä on kemiläinen How Much More!
      Rokkaavaa menoa siis luvassa, ja mun pitää olla töissä :(
      Jos ette tiedä, mistä puhun, käykää kattoon www.howmuchmore.com

    • Nähnyt

      ja keittiömestari. Tietysti kaikki muutkin. Paras mesta, Tornion keskipiste!

    • tumpelokokki

      Kävin ensimmäisen ja ehkä viimeisen kerran Tornion Kaupunginhotellissa suurpilkkien aikaan. Siellä oli silloin avoimet ovet, eli pääsi liikkumaan joka paikkaan vapaasti. Okei, ihan hyvä idea. Halusin tilata drinkin ja menin tilamaan nuorelta vaalealta naispuoliselta baarimikolta ns. vanhempien puolelta. Liekö hänellä erittäin huono päivä vai mikä, mutta ainakaan asiakaspalvelua ei häneltä löytynyt. Vaihdoin baaritiskiä kun itsellänikin alkoi kiehua jo hieman yli tuossa vaiheessa, sama meininki jatkui vaikka kohteliaasti drinkkiä tilasinkin. Kyllä taidan tyytyä Kemin baareihin. Toivottavasti sinua onnistaa hieman paremmin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      65
      4180
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      46
      3959
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      36
      3462
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      2863
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      34
      2709
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2522
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2114
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      12
      1206
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      145
      1157
    10. Mitä ajattelet

      Mies minusta tänään?
      Ikävä
      80
      1006
    Aihe