Olin pienestä asti mahdollisesti psykologisessa kokeessa, johon en ollut suostunut, jossa minua kidutettiin, huumattiin ja annettiin sähköshokkeja. Sähköshokit aiheuttivat amnesian. Oireet olivat samanlaisia kuin ketamiinin antamisesta. En tosin ole varma, sainko vainoajan, kun kävin sairaalassa onnettomuuden jälkeen 4-5-vuotiaana ja osasin säveltää ketamiinin vaikutuksesta. Suurin osa musiikista, jota kuulette radiosta, on syntynyt kidutukseni avulla.
Vasta 30-vuotiaana pääsin ulos tilanteestani, mikä ikinä se olikaan. Minulla on pysyvä näköhäiriö, joka aiheutuu usein psykedeeleistä, ja täysin varmasti jollain tavalla heikentyneet kognitiiviset kyvyt. Yhdestä kesästä unohdin puolet muutama vuosi sitten. Jokainen kerta aiheuttaa masennuksen ja lamaannusta kuukausiksi. Vanhempani eivät edes tiedä, mitä minulle tehtiin, enkä saanut puhua heille. Eivät tulleet ajatelleeksi, etten ehkä pysty edes liikkumaan. Miksi ihmiset hankkivat lapsia, kun eivät välitä lapsistaan pätkän vertaa? Toivon tästä syystä ikuisen kirouksen Suomelle sekä alhaista syntyvyyttä.
Oma Kanta ei anna mitään tietoja, minkä mainitsen, koska tulette sanomaan hulluksi.
Jos teille ehdotetaan lapsenne ottamista tieteelliseen kokeeseen, niin älkää koskaan suostuko
6
98
Vastaukset
- Anonyymi
Jostain kumman syystä en aio ottaa koronarokotuksia koskaan. -aloittaja
- Anonyymi
Aloittajalla lääkkeet ottamatta.
Lääkkeet! - Anonyymi
Edelliselle, en ole koskaan ollut millään lääkityksellä (pl. antibiootit pari kertaa). Minua on pakkohuumattu Suomessa. Sain sen näköhäiriön 6-vuotiaana. Sain masennusjaksoja. Piirsin kuvia itsemurhan tekevistä tai kuolevista ihmisistä. En ole koskaan ollut hoitosuhteessa.
Voisitteko tehdä jotain, ettei tällaista enää koskaan tehdä Suomessa kenellekään? Lapsille etenkään.
-aloittaja - Anonyymi
Olet joutunut kokemaan kamalia asioita, se on surullista, olen samaa mieltä, että lapsia tai ketään ei pitäisi laittaa korona piikkien koekaniineiksi.
- Anonyymi
Omien postausten peukutusta nolompaa touhua ei ole.
- Anonyymi
Aloittajan on oltava joissain aineissa ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567795Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675891Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615380Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515273Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084612Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072323Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e31196Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41165Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371016Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43974