Missä luuraavat ne tuhannet apinoiden ja ihmisten välimuodot joita kuuluisi evoluutioteorian oppien mukaan olla vilisemällä toinen toistaan parempia menestyjiä paljon enemmän kuin apinoita??????????????????? Heh heh.
Siis HEHEHEHEHEEEEEEH kun evot on tyhmii.
Kysymysonratkaiseva
12
707
Vastaukset
- Anonyymi
Nonniin , tosi hiljaisiksi meni evokit kun faktaa pukkasi eteen.
- Anonyymi
Noinko siellä Shanghain kirkkoyliopistossa opetettiin? Vai luitko ihan pedofiliayhteisön Vartiotornista.
- Anonyymi
Ettei vaan Aloittaja olisi sellainen välimuoto. HEEHEHEEHEHEEHEE!
- Anonyymi
Ei ihmisen ja apinan välimuotoja voi olla. Ihminen on apinalaji; yksi isoista ihmisapinoista.
Heidelberginihmisen ja nykyihmisen välimuotofossiileja on sen sijaan löytynyt Afrikasta useita.- Anonyymi
Ai niin. Jäi mainitsematta, että jehovantodstajat ne vasta tyhmiä ovat. Eräskin luuli kultakalojen elävän koralliriutoilla.
- Anonyymi
Ihmisessä on sellainen ongelma , että ihminen valtaa kaikki ekologiset lokerot !!!
ei perkele jää välimuotoja minnekään 😠 - Anonyymi
Afrikassa?
- Anonyymi
Maailmalla on useissa eri museoissa ihmislajin kehityksen eri vaiheessa olevia fossiileja. Käy katsomassa. On tietysti paljon helpompaa horista somessa kuin ottaa asioista oikeasti selvää.
- Anonyymi
Kongon demokraatti ja peppi pitkätossu .
poca pocahontas ? - Anonyymi
Taasko tämä sekopää on täällä skitsoilemassa?
Evoluutioteorian oppien mukaan ei mitään "sellaisia välimuotomenestyjiä" (yläosastaan apinoita, mutta alaosastaan ihmisiä ja hännät tietysti myös) pitäisi olla vilisemällä tai edes luuraamassa. Kaikki elossa olevat lajit ovat menestyjiä.
Kannattaisi ehkä tutustua asioihin, joista jauhaa potaskaa... - Anonyymi
Se johtuu ajasta siitä on niin kauan , kaikki karsiutuu .
- Anonyymi
Ne välimuodot ovat aikoja sitten kuolleet sukupuuttoon. Evoluutio muokkaa parempia ominaisuuksia. Vahvimmat jatkavat sukua ja nämä ovat nykyihmisiä ja selviytyjiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.4653429SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1142607Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj842142Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1651960Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä121871- 1471796
- 941591
Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi401487Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3521324Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li331305