Tourola Mac Donald's asiakaspalvelu.

Anonyymi

Kun Jyväskylän Mac Donald's myyjä ei päästännyt minut vessan kävin Tourolan Mac Donald's antamassa palautetta myyjä väitti että hän koki tilanten uhkavana jolloin vartija soitti poliisi mitä sinällän on hyvin objektivinen arviointi kun kuka tahansa voi sanoa kokevansa tilanten uhkavana seuravana päivänä soittin ja tiedustelin Tourolan Mac Donald's syttä miksi vartija soitti poliisit toki en uhkaillu muttta siltti poliisit tuli minun kotin ja sanoivat että nyt sinut viedän putkan kun olen soittanut Tourolan Mac Donald's ja uhkaillut että vartijan on täyttynyt valehdella poliiiseille sen takia suositelen että annatte hänelle potkut kun pääsin putkasta kävin Tourola Mac Donald's hakemassa autoni jolloi sama vartija uhkaili minua että jos tulen rakennuksen sisään niin minut viedän putkan että suositelen että annatte kyseiselle vartijalle potkut sittä syystä että hän on ensin valehdellut poliseille ja sitten vielä uhkaillut minut että tuntu että hänellä on jotain henkilökohtaista minua vastan julkaisen asian kuinka tahansa se kuinkin etene että muutkin saavat tietä kuinka tee tämän typpiset asiat käsittelette.

0

90

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ootko nainen noin mustis musta

        Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
        Ikävä
        89
        7229
      2. Sen kerran kun siellä käyn

        Voisit olla paikalla💚💛☘️
        Ikävä
        35
        3831
      3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

        Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
        Ikävä
        45
        3420
      4. Kauan säkin jaksoit

        Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
        Ikävä
        40
        2562
      5. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

        Tämä on ilon päivä 😊
        Kotimaiset julkkisjuorut
        208
        2376
      6. rakastan sinua!

        Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
        Ikävä
        41
        2352
      7. Sä olet nainen kuuluisa..

        ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
        Suhteet
        123
        2246
      8. Miksi kaipaat

        Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
        Ikävä
        29
        2149
      9. Mietin tässä T....

        Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
        Suhteet
        24
        1878
      10. Siis hetkonen

        Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
        Ikävä
        40
        1809
      Aihe