Nainen varattu tai sinkku

Anonyymi

Miten näin iltaisin rentoutat ja hemmottelet miestäsi raskaan päivän päätteeksi eli mitä kaikkea kivaa teet

4

60

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tänään hain Ikean click and collect kaapin lisää yläkerran aulaan, ja kävin Iittalan myymälässä. Leivoin isomman kanssa kana-herkkutatti-kirsikkatomaattipitsaa. Hellin pörröistä kotieläintä ja puhuin pienimmän kanssa puhelimessa (ikävöi äitiä). Siivoamista olis pitänyt tehdä kunnolla, mutta tein vain kriitisimmän osan…. ja päädyin kuuntelemaan Espanjan kielistä musiikkia.

      https://m.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

      Hyviä sijaistoimintoja pitää itsensä puuhakkaana. 😊 Ja kun ei ymmärrä espanjaa, mene musiikkikin samaan kategoriaan. 😆

      • Niin ja siis hemmottelut ja puuhat ilman miestä. 😆😂 Mieli on jo niin turtunut, että korvasi sanan miestäsi sanalla mieltäsi. 🤣Vasta nyt huomasin.

        Jos mies odottaa olevansa passattava kaljaa huutava hemmoteltava sovinistin kuningas sohvalla, enpä passaisi. Ei tule match. Ja veikkaan, ettei sohvan reunalla ole jonoa…. Kumpikin voi hemmotella toisiaan, mutta todennäköisesti kummankin päivä on ollut rankka eikä silloin ole passattavia vaan etupäässä itsepalvelua ja pieniä molemminpuolisia huomionosoituksia.


    • Anonyymi

      En mitään sen kummempaa. Annan miehen oleskella ja rentoutua itse parhaaksi katsomallaan tavalla ja teen itse samoin. Mullakin on raskaita päiviä, enkä ole kenenkään viihdytys ja rentoutuskeskus.

    • Anonyymi

      Nainen varattu tai sinkku? No juu, sinkku olen joten sitä miestä ei ole.
      Jos olisi, tekisin varmaan kaikkea sitä kivaa mitä teen nytkin; lueskelisin, kuuntelisin podcasteja netissä. Kävisin lenkillä. Tapaisin ystäviä siinä määrin kuin se nyt on mahdollista. Ihan vaan olisin ja rentoutuisin.
      Kyllä edellytän että aikuinen mies kykenee huolehtimaan itsestään, mitään saamatonta lapatossua joka odotttaa palveluksia en tietenkään huolisikaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      168
      1838
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      154
      1340
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      221
      985
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      897
    5. 55
      816
    6. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      63
      757
    7. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      46
      755
    8. 89
      731
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      677
    10. Martinan alamäki jatkuu

      Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”
      Kotimaiset julkkisjuorut
      150
      632
    Aihe