Maanantai
Astrologin sana päivän ratoksi 21.3.
Kuu liikkuu tänään Skorpionissa, jonka lisäksi Merkurius tekee yhtymän Jupiterille.
Juttu luistaa tänään, ja hupaisat tarinat herättävät nyt hilpeyttä. Totuudella ei ole niin väliä, kunhan vain satu on selvästi erotettavissa tosiasioista. Ei tänään kuitenkin palturilla pitkälle pötkitä, ihmiset näkevät yllättävän helposti sellaisen lävitse.
Tänään kuitenkin ihmiset jakautuvat kahteen kastiin energiatasonsa puolesta. Tarmonpesät uurastavat väsymättä aamusta iltaan, kun taas joillekin iskee syvä uupumus, eivätkä he jaksa tehdä juuri mitään. Aivan pakollisimmat asiat hoituvat juuri ja juuri.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Maanantai ei ole päiväsi?
Skorpioni et ole sinä?
Skorpioni valta-seksi-raha...
Oletko huono skorpioonisuudessa, että jäät asioita vaille.
Kenties lähipiirissä oli jopa liikaa skorpionia ja joku jätti traumoja sinulle kannettavaksesi.
Vapaudu skorpionin traumoista.
Löydä skorpioni energioita itsellesi kun sellaiset puuttuvat.
Ole rohkea ja omaaloitteinen.
Ylitä rajasi.
Menee kaupungille ihmisten ilmoille ja tee rohkea teko.
Tai löydä skorpioni kaveri, jolta oppia mitä on skorpioni.
21 luku viittaa omaat itsensä, kuinka minä tunnen tänään.
Päivässä joten on itseensä katsomista.
3:ssa tapahtuu, että asiat edistyvät,
Kala on henkinen, syväluonteinen.
Kun voit pahoin Kalan aikana, niin et kestä Kalan energioita.
2022 aika fyysinen kanssa, kehon tunteita.
Venytä kehoasi, niin kipu vähenee.
Pään kipu on kehon kipua.
Kehossa ei ole kipua, niin pää rauhoittuu.
Menee uimaan.
Päivähoroskooppi Skorpioni, mikä sinua tänään vaivaa?
Anonyymi
1
190
Vastaukset
- Anonyymi
Laita öljyä kehoon.
Meditoi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 963880
- 713175
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?632949Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?222911- 622742
Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk192380Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.802318"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m282187- 312147
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim282069