https://hobbyhall.fi/fi/kodinkoneet-ja-kodinelektroniikka/keittion-pienkoneet/sahkogrillit/ecg-ecgs1070-voileipapanini-grilli-valkoinen-musta?id=13358&feat=search&keyword=panini
Panineja ja toasteja varten. Niin ja burger pihvit parilalle kans.. Ei oo hinnalla pilattu, mutta tekeekö mitään?!
Tekeekö tämmöisellä mitään
4
88
Vastaukset
- Anonyymi
Meillä on tuollainen tai samantyylinen laite. En osaa käyttää. Menee aikaa ennenkuin sisältä lämpenee leivät. Samoin hirveä käry asunnossa kun sitä käyttää. Mutta grillit ovat käyttäneet tuollaisia vuosi kymmenet erilaisia purilaisia ja lihapiirakoita lämmittäessään. Asunnossa oleva käry haittaa minua itseä eniten tuollaisessa. Pitäisi käyttää liesituulettimen alla tai ulkona.
Juuri tuosta grillimäisyydestä innostuin. Grillillä joo tuommosia käyttävät. Burger pihvit oon paistanu pannulla. Luulen että tuolla parilalla tulis parempi.
Heh, pitää käyttää tuulettimen alla ja palovaroittimet päältä pois.- Anonyymi
Timmyy kirjoitti:
Juuri tuosta grillimäisyydestä innostuin. Grillillä joo tuommosia käyttävät. Burger pihvit oon paistanu pannulla. Luulen että tuolla parilalla tulis parempi.
Heh, pitää käyttää tuulettimen alla ja palovaroittimet päältä pois.Herkullisia tulee kyllä. Hiukan rapeita, lämpöisiä ja nammm. Hyvä hankinta jos selviää käryn kanssa jotenkin. Leijailee huoneistossa tuntikausia, jos ei saa tuuletettua heti pois. Haisee kalusteet, vaatteet, verhot ja joka paikka. Kannattaa miettiä siis se tuuletus kuntoon. Sitten on ihan mainio laite.
Anonyymi kirjoitti:
Herkullisia tulee kyllä. Hiukan rapeita, lämpöisiä ja nammm. Hyvä hankinta jos selviää käryn kanssa jotenkin. Leijailee huoneistossa tuntikausia, jos ei saa tuuletettua heti pois. Haisee kalusteet, vaatteet, verhot ja joka paikka. Kannattaa miettiä siis se tuuletus kuntoon. Sitten on ihan mainio laite.
Slurps, hyvältä kuullostaa. Tuossa googlasin jo reseptejä. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172413
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42786
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44755Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164742Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130694