Meikäläisen etunimeä ei löydy nimipäiväkalenterista, enkä ole onnistunut löytämään sitä tavallisten, enkä harvinaisimpien nimien listaltakaan, enkä mistään.
Onko sinulla harvinainen etunimi
Anonyymi
757
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
On. Olen Hrtsxo II
Matun nimi se tuollainen on. Minun nimeni on supisuomalainen Örmö.
No ei kovin paljoa tule vastaan, mutta löytyy kalenterista. Ja monet hyvät tyypit on samannimisiä. 😁🤟
On. Se tuli kalenteriin, kun olin 23. Nimeä käytettiin sitäkin ennen eräässä maakunnassa. Ihmiset ovat kysyneet, olenko sieltä kotoisin. Joudun joka kerta vastaamaan kieltävästi. Usein toistunut ja kiusallista.
Jos ajaa tahallisesti moottoritietä vääräällä kaistalla ja väärään suuntaan: Pelle Miljoona- Moottoritie on kuuma_ https://www.youtube.com/watch?v=yJ9aUk4V9Xk
Ei muuta ole kuin yli 11 tuhatta. Ja toistanimeä yli 38 tuhatta.
Etunimikaimojani on reilu 5000 joten ei nyt niin yleinen, jos nyt ei harvinainenkaan nimi. Erilainen kuitenniin.