Söin lounaalla elämäni kamalimman annoksen Herttoniemen Treffi Pub & Bistrossa.
Jäähtyneet kermaperunat ja Schnitzel joka oli ala-arvoinen. Liian paksu, liian vähän paistettu, kamala.
Ravintolassa on jännä se, että netissä ei voi antaa palautetta, eikä myöskään sähköpostiosoitetta. Varmaan tullut niin paljon huonoa palautetta, että näistä luovuttu.
Sama homma Fat Lizardissa, onkohan sama omistaja.
Ei enää koskaan tuonne. Edellinen yritys oli noin 3 vuotta sitten ja silloinkin hampurilainen tuli jäähtyneenä ja pahana pöytään.
Treffi pub, ei mahdollisuutta antaa palautetta
3
249
Vastaukset
- Anonyymi
Et sitten uskaltanut avata suutasi paikan päällä? Ei ne siitä loukkaannu, avoin palaute on parempi kuin nimetön haukkuminen netissä.
- Anonyymi
Kolmannella yrittämällä puhelimeen vastattiin ja pääsin antamaan palautteeni. Nettisivun kautta kaikkein kätevintä olisi palaute antaa.
- Anonyymi
Vajaa viikko sitten istahdin tunniksi, kävin ko paikassa. Join yhden drinksun.
Tiskin takana luunlaiha riutunut narkinoloinen ns tarjoilija , nainen about 40 v. Uusi kasvo. Kauhea.
Baaripuolelle rantautui asiakkaina isoäijien isoääninen , maailmanomistajain elkein, retkuja, kovaäänisiä huutajia, retaleita, lapsekkaita esim mopopoikia. Oli vain ilta-aika. Noin klo 18-20 välillä. Näkyvyyttä ja kuuluvuutta heillä piti olla. Huusipuhuivat omia sisäisiä asioitaan.
Mikä pesimis-/osto-myyntipaikka tämä ravinteli on nykyisin?
Vanha Treffipub oli täysin, aivan toisenlainen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1212622Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J681078Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2101034- 39982
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38921- 47894
- 36866
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke122842Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35812- 4779