Voisiko ihminen saada jotenkin reilusti lisää karvoitusta? Olisiko mahdollista geenitekniikalla korjata sitä geeniä, joka vaikuttaa karvankasvuun?
Olisi niin hienoa saada kunnon luonnonmukainen oma turkki ylleen. Tarkenisikin paljon paremmin, eikä olisi niin vaatteista riipuvainen.
Karvaa lisää
Anonyymi
2
305
Vastaukset 2
- Anonyymi
saisit täit ja muut loiset , lisäksi rasituksesta saisit lämpöhalvauksen 🤣
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1571232
- 1121009
Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen35728Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki53726Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.8679- 70668
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää50622- 65611
Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle23581Mitä eroavaisuuksia sinulla on
kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?67568