Voisiko ihminen saada jotenkin reilusti lisää karvoitusta? Olisiko mahdollista geenitekniikalla korjata sitä geeniä, joka vaikuttaa karvankasvuun?
Olisi niin hienoa saada kunnon luonnonmukainen oma turkki ylleen. Tarkenisikin paljon paremmin, eikä olisi niin vaatteista riipuvainen.
Karvaa lisää
Anonyymi
2
305
Vastaukset
- Anonyymi
saisit täit ja muut loiset , lisäksi rasituksesta saisit lämpöhalvauksen 🤣
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 100991
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt54918Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61810Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa142741- 65685
- 78531
- 39508
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86507- 40506
- 70486