Ruokapalvelu-, elintarvike- ja tuotantotyöntekijä

Anonyymi

Moi! Lapsi täytti 3 vuotta ja muutaman viikon päästä menee päiväkotiin. Minullakin on pakko mennä töihin, mutta sen takia, että työ alkaa klo 7 aamulla ja päiväkoti on auki vasta klo 6.30, en ehdi millään olla ajoissa työpaikalla, koska työmatka kestää n. 50 min. Sovittiin työnantajan kanssa niin, että voin tulla myöhemmin töihin, mutta silloin teen vain 6:n tunnin työpäivä ja palkka on pienempi.
Siksi olen etsimässä uutta työpaikka Vantaalla, Keravalla, Järvenpäällä ruokapalvelu-, elintarvike-ja tuotantotyöntekijänä.
Pieni esittely itsestä:
- nainen, 27
- ammatillinen perustutkinto ravintola-alalla
- n. 6:n vuoden työkokemus
- olen avoin, rehellinen, nopea, lojaali, ystävällinen, hyvässä fyysisessä kunnossa, tykkään oppia uutta, tulen toimeen muiden ihmisten kanssa enkä ikinä haastaa riitaa, pidän huumorista, arvostan työkavereita ja asiakkaita, puhun ja kirjoitan sujuvasti suomea, osaan hoitaa tilaukset.
Jos olet alan työnantaja ja pidät tästä julkaisusta, jätä sinun yhteystiedot kommentissa, niin otan yhteyttä kanssasi 😘

0

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

        Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
        Maailman menoa
        174
        2139
      2. Israel euroviisujen 2.

        Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
        Uskonnot ja uskomukset
        313
        1819
      3. Persujen puoluekokous 2026

        Missä ja Milloin pidetään ?
        Maailman menoa
        93
        1587
      4. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

        Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
        Maailman menoa
        82
        1268
      5. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

        Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
        Ikävä
        200
        1230
      6. Mikä se viehättävin

        Asia on kaivatussasi?
        Ikävä
        67
        1170
      7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

        Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
        Ikävä
        25
        1101
      8. Mikä kaivatussasi

        Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
        Ikävä
        48
        1027
      9. Rakas nainen ymmärsin

        Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
        Ikävä
        73
        986
      10. Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea

        Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei
        Maatila ja metsä
        24
        972
      Aihe