Mikä kivennäisaineseos

Mitä käytätte magnesium kalium seoksena kuumassa hikoillessa ?
992
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Itse käytän ihan vaan ruokasuolaa, pan-suolaa, jossa on kalium, natrium ja magnesium.

Äänestä

DEXAL on juoksijoiden aine

Äänestä
  • Jouko Viren muka dexalia?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jouko Viren muka dexalia?

    Joiko?

    Äänestä

Muumilimppari parasta helteellä.

Äänestä

Mitäs pusseja sillä Fillaripäiväkirja-Halttusella on, vetää Fättärillä hurjia päivämatkoja, syö perusruokia, mutta kuumalla tankkaa joitain suoloja ?

Äänestä

Warrior Coffeeta se Halttunen vetää, ainakin aamusta.

Äänestä
  • tuo ei taida olla varsinainen mineraalitankkaus, vaikka on siinä niitäkin

    Äänestä

Vedä bissee, on paljon kivenpaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä käytätte magnesium kalium seoksena kuumassa hikoillessa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu