Eksyin sairaalassa hoitajien pukuhuoneeseen.

Katsoin ovessa olevaa merkkiä: näytti vessan merkille, koska etsin vessaa sokkeloisia käytäviä pitkin.
558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja kuinkas sitten kävikään...

Äänestä
  • Väänsi kuitenkin tortut sinne.

    -keinovaginamies-

    Äänestä

EI se pukuhuone oli tyhjä, aika nopeasti totesin että se ei ole vessa?

Tulin ulos niin joku hoitaja tuli vastaan, sanoin: etsin tollettia, eli vessaa, ja että: kävin tuolla, ei ollut vessa,..

Se hoitaja sanoi että: joo se on "pukari", vessoja on tuolla toisella käytävällä melkein vastakkaisella puolella.

Äänestä

Sivusra. Taisit toivoa, et siellä olis ollut joku hoitsu vähissä vaatteissa tai ei ollenkaan vaatteita päällä? Nyt ei vaan natsannut.

Äänestä

Niin luulisit että katsoin ja ajattelin että OJHO: hoitajien pukukopin ovi auki käymä vähän panemassa heitä :D `

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Katsoin ovessa olevaa merkkiä: näytti vessan merkille, koska etsin vessaa sokkeloisia käytäviä pitkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu