Asteikolla 0-10 kun se rakkaus jätti ja petti?
Tähän kysymykseen kaikki kulminoituu.
Kuinka turhautunut katkeroitunut olet juuri nyt?
14
74
Vastaukset
- Anonyymi
Kysymys otsikossa
- Anonyymi
Ei jättänyt eikä pettänyt kun mitään ei ollut.Kaipaan vain kaukaa salaa
- Anonyymi
Mitään ei ollut on hyvä vastaus onko kysyttävää?
- Anonyymi
Mulle ei ole käynyt noin eli 0.
- Anonyymi
Kyl se 10 on kun meidänhän piti mennä yhteen. Häähame kangaskin roikkuu jo verhona valmiina siitä kietasee häämekoksi . Minä vähän ragesin yhdestä jutusta. Sen kiinnostus lopahti siihen. No siks ragesin kun se sai pimppaa eikä siitä enää kuulunutkaan joka päivä.
- Anonyymi
Entäs jos kävi toisinpäin 🤔? Minä petin ja jätin.
- Anonyymi
Kaikkea hyvää
- Anonyymi
Tiedätkös sinä mitä sivistyssana, kulminoitua, tarkoittaa? :D
- Anonyymi
Ei kiinnosta
- Anonyymi
10.... kyllä se sattuu kovasti.
Mies otti yhteyttä vuosien jälkeen, meillä ei ollut silloin mitään koska olimme varattuja. Kertoi että oli silloin rakastunut; toisin sanoin. Ja ajatellut aina.
Nyt olemme kumpikin eronneet ja ikää on.
Hän kertoi ottaneensa nyt yhteyttä, koska halusi jatkaa sitä, mikä silloin tuntui niin vahvasti.
Hän soitti videopuheluita 2kk, sen jälkeen toista kuukautta kerran viikossa. Hän ei puhu tunteista, mutta kaikesta muusta. Meillä on mukavaa yhdessä. Kaksi kertaa tavattu.
Nyt hän kertoi, että on ongelmia. Niistä kyllä selviää, mutta minä en tiedä yhtään mitään minkälaisista ongelmista on kyse.
Olen hukassa, ei tästä mitään tule. Välimatkaakin on.
Onko tämä narsismia, leikkimistä, monien naisten kanssa pelaamista, en voi tietää.
Mutta 10 se on, olen masentunut tästä tilanteesta.- Anonyymi
Syytä ollakin 0
- Anonyymi
Kuulostaa pahalta. Siis ensin mies ottaa yhteyttä, noin liehittelee, herätti rakkaudenkin uudelleen ja sä et pääse selvyyteen mitä ongelmia on hällä. Moukkamaista jättää sut noin epätietoisuuteen. Vaadi häntä kertomaan mitä ongelmia ne on ja miten ne meinaa selvitä.
Mitään ei edes ollut.
- Anonyymi
Ei kai kymppejä kovin usein jaksa??????
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt243597Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.481765Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö211052Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi321019- 60997
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22978Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä37869Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173831- 54776
Pub Marjuskan grillibileet
Pub marjuskassa ilmainen makkara tarjoilu ja jakaa parille sadalle aurinko laseja. Miten tälläistä. Saako popittaa ja ja12703