että jos mies on kiinnostunut, niin näyttää sen myös naiselle.
Hyvät yöt
Hyvä muistuttaa
15
60
Vastaukset
Sen aion tehdä. Öitä.
- Anonyymi
Mies pitää tauotta yhteyttä ja haluaa koko ajan nähdä naista.
Öitä- Anonyymi
Niin tekee, joskus vähän liikaakin . Häiritsee työpäivää. Terveiset jos luet <3
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin tekee, joskus vähän liikaakin . Häiritsee työpäivää. Terveiset jos luet <3
Hyvät yöt joo
- Anonyymi
Totta on ainakin omalta kohdaltani.
- Anonyymi
Juu täällä myös. Mies on aktiivinen ja kaikki hyvin :) En tiedä miksi täällä vielä pyörin, ehkä tottumuksesta
- Anonyymi
Jep
- Anonyymi
Hei älkää nyt hermostuko vanhoista mumoista, meitä ei lasketa :) Omat vanhat jutut, ei kuulu teille. Ei kellekään palstalla paitsi ehkä joku juttu eräälle noin 15 vuotta sitten täällä pyörineelle. Mutta ei nuorisolle
- Anonyymi
Hyvää yötä :)
Joskus parhaat ratkaisut ovat niitä ihan kaikkein yksinkertaisimpia ja niin lähellä ettei tajuakaan - Anonyymi
Pitää aika pitkälti paikkansa. Lisäksi vastaamattomuus ja tekosyyt kielivät kaikesta muusta paitsi kiinnostuksesta.
- Anonyymi
Luulisi olevan jokaiselle ihmiselle päivänselvää mistä vastaamattomuus, tekosyiden kehittäminen ja yleinen antipatia kertovat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luulisi olevan jokaiselle ihmiselle päivänselvää mistä vastaamattomuus, tekosyiden kehittäminen ja yleinen antipatia kertovat.
Ei ole. Tämä täytyy kertoa auki.
- Anonyymi
Näin juuri. Toisten kanssa oleminen, toisen kanssa suutelu ja se, että antaa selkeästi ymmärtää olevansa kiinnostunut toisesta ovat selkeä merkki.
- Anonyymi
Hän tietää
Xd cd dd - Anonyymi
Juuri näin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle283577Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142850Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212781Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt252749Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162448Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771782Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501698Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261686Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431471- 1491373