Oletko sinä ollut

Treffeille tänä kesänä?
1380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Miltäs näyttää 😏

Äänestä

Kyllä olen ollut. Apteekkari pyysi treffelle, juteltiin uudelleen järjestelystä, joka koski hoidettaviemme lääkeiden tilausta, laskutusta ja hoitokotiin toimittamista.
Tapaamisellamme mä sain ison mukin teetä ja mansikkaviinerin, keskustelun lomassa.

Äänestä

En ole. Yhtä miestä pyysin tinderissä, mutta miehellä oli muuta menoa siksi päiväksi ja siitä sain hyvän tekosyyn pyyhkiä hänet kokonaan pois ja häipyä tinderistä, koska oli yhä tunteita toiseen eikä mikään huvittanut oikeasti.

Viime viikolla törmäsin mieheen joka jäi vaikuttavasti ja mukavasti mieleen ja hänkin taisi jotenkin rekisteröidä minut, joten kattoo nyt sitten tuleeko jutusta mitään vai oliko se edes mitään alkuunkaan.

Semmoista se on kun on rehellinen omille tunteilleen eikä maistele jokaisesta paketista ihan vaan huvin vuoksi.

Äänestä
  • Ja kyllä..naisen vaistoni eivät erehtyneet.

    Äänestä

Tämä lienee joku provo tai kettuilu ? Eihän miehille ole mahdollista päästä treffeille . Siis ainakaan tässä elämässä . Mutta seuraavassa elämässä synnyn kauniina neitona. Sitten pääsen tärskyille. Oottakaapa vaan.

Äänestä

Soutelointitreffit oli tuossa lauantaina. Kivaa oli.

Äänestä
  • Suutelointitreffit :)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Suutelointitreffit :)

    Juu oli soutelointia ja suutelointia. ;D

    Äänestä

En ole. Pitäsköhän kehitellä viikonlopuks jotku kaveritreffit, kun kumppanikin häipyy omille teilleen pariksi päiväksi kauas pois.

Kysyä vaikka vanhaa kamua kaffille.

Äänestä
  • Pidä mielikuvitustreffit lilliksen kaa :)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pidä mielikuvitustreffit lilliksen kaa :)

    Heh, pitäny monet kerrat. Ja aina yhtä kuumat treffit. 😝

    Äänestä

  • PALSTANVALTAAJA kirjoitti:

    Heh, pitäny monet kerrat. Ja aina yhtä kuumat treffit. 😝

    Herkkupepusta jäi hampaan väliin jotain, kas stringin palanen. 🤞😇

    Äänestä

Enpä ole ollut. Itse kun on jo kääntänyt katseen kumppanin löytämisestä yksinäisyyden kestämiseen eikä minussa ole sellaista että saisi naisen ehdottamaan treffejä niin tämän vastauksen voisi laittaa kestona myös tuleville vuosille.

Uutta ja hieman jopa outoa on ollut tänä kesänä se että kun on reissulla käyty baareissa ihan vaan kuuntelemassa musiikkia niin kaverit on onnistuneet kovalla prosentilla löytämään jonkun naisseurueen joiden luokse on menty jatkoille. En tiedä onko joku koronan jälkeinen huuma vai mikä lie ihmisiin mennyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Treffeille tänä kesänä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu