Ei kestäny seon pomo painetta.niin vaan pois lähtee.ei tainnut taijot riittää tytöllä.pystymettästä kun otetaan mitä voi oottaa.
Seolleko uusi pomo
4
1174
Vastaukset
- Anonyymi
Alan nyt sitä moittimaan. Asiakkaana ei ole mitään moittimista, eikä muistakaan. Kun rahaa on maksaa ostokset ei mitään ongelmia:)
- Anonyymi
Samaa mieltä!
Hyvä porukka Seolla ja hyvä palvelu.
Nuorenmiehen iloista ja ihmisläheistä palvelua sivusta seuranneena ajattelin, että on todella sopiva työpaikka hänelle. Iloinen ja nauravainen nuorimies!
- Anonyymi
Saahan sitä ihminen työpaikkaa vaihtaa jos haluaa, ei ole taidoista kiinni, miellyttävä ihminen niin kun on koko seon porukka.
- Anonyymi
Hyvinhän se palveli. Taitaa olla työnantajan antamat vastuut ja vapaudet hyvin epätasapainossa. Viisas ko lähtee itteä polttamasta loppuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1473252- 2232995
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.791966Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va781592Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391437- 481148
- 991041
- 1191014
- 58978
- 12913