Tää lyö kyllä pohjat tv-mainoksissa. Lapsetko nyt lähtee k.kauppaan viettämään aikaansa...ei helvetissä. Ei niitä kyllä kiusata muissakaan kaupoissa. Nää k-kauppojen kaikki mainokset on ihan hanurista.
K-kaupan kiusaamisvapaa
Anonyymi
7
214
Vastaukset
- Anonyymi
Se on just noin.....
- Anonyymi
Tämä mainoskikka alkoi jo vuosi sitten ja on aivan outo idea. Mitä lastenvahteja myyjät ovat? Yrittääkö Kesko sanoa, että muissa liikkeissä saa kiusata vapaasti?
- Anonyymi
Meillä meni k-kaupat boikottiin ton mainoksen takia. Toi on niin teennäistä ettei mikään.
- Anonyymi
Meijän Mertsi on kauppakiusattu, aina kun menee viemään, niin pari kaljua Viljoa lähtee uhkaavan näköisenä perään kävelemään.
- Anonyymi
Ei käy meidänkään juniorit k.kaupassa, mieluummin s-market tai liiteri, niissä ei kiusata satavarmasti.
kuka vittu kiusaa jotain ruokakaupassa :DDD
- Anonyymi
Viljot ja vartijat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1537522Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1305189Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y432670- 2632283
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu812218Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont672078Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5662047Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.561110Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp2911077Laittaisin whatsuppissa viestin
Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.661055