Olen sairas eli diggaan kurpista eli kurpat kiihottavat no naisista on vähän vaikea sanoa ikää mutta 35-55v kurpat on seksikkään näköisiä tänäänkin kaupassa arviolta noin 45v kurppa jolla tosi kauniit kasvot ja upea vartalo ja ihanat reidet ja seksikäs peppu mut jokin sairaus kun huomannut että 18-35v on kivan näkösiä mut 35-55v naiset saa katseeni ja näyttävät seksikkäiltä ja heidän kanssaan haluais rakastella samoin jos äiti ja tytär niin äitiin silmäni hakevat mikä parannus keino
Miten voin parantua
Anonyymi
39101
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Rupee tykkäämään puluista
Niin tykkäänkin puluista ja tipuista ja tipuliineistä eli 35-55v naisista ne vaan saa kikkeliin ja koko mieheen eloa
Eli jokin on nyt vikana mut mikä haluais olla normaali mies
Eli onko tuo vika
Totuus on se, että aika harva vanhempi nainen on kiinnostunut itseään paljon nuoremmista miehistä. Heitä kiinnostaa parisuhde ikäistensä miesten kanssa.
Mut eikö normaali terve 40-50v miehet pidä 18-30v naisista
Ei kannata yleistää tuotakaan, koska aika harva haluaa parisuhteen paljon itseään nuoremman kanssa, onpa kyseessä mies tai nainen.
Ikäluokassa 45-55v on enemmän ja enemmän naisia, jotka on kiinnostuneita 5-15v nuoremmista. Suutin osa heistä ei olen uinut nuorempaa koskaan aiemmin.
Syy uuteen kiinnostuksen on, että kohtuullinen osa oman ikäisistä on elänyt niin huonoa elämää, että he ovat pappaantuneet ennenaikaisesti. Ja samaan aikaan 35v mies on jo keskimäärin aikuinen ja elää jo varhaiskeski-ikäisen elämää, osa jo vähän aiemmin.
Empunkin pitäisi saada joku nuorempi suutin, joka uis vähän useammin.
-keinovaginamies-
Miks sun tarttis parantua? Jos varttuneempi nainen kiinnostaa, niin anna palaa.
No en haluais olla mikään poikkeava mies ja varttuneemmat naiset kysyy ootko pervo kun varttuneemmista naisista pidät en halua olla pervo
Ja naiset kysyy ooks joku köyhä eli pervonkin he ymmärtävät muttei köyhää
Jaa, semmoiset ongelmat. Ei nuo varttuneemmat leidit pk-seudulla kyllä tunnu paljon kyselevän, jos mies on pukeutunut asiallisesti eikä käyttäydy ylettömän päällekäyvästi, hyvin kelpaa nuoremmatkin.
Ai sulla on kokemusta....? ;)
No siis mun kohta 50v tarkoittaa sitä, että varttuneempi leidi oli alkaen 70v... No tota kokemusta? Eeeeeei kyl :)
Mut on sitä kokemusta nuorena kollina saatu mm. laivalla, missä 40 leidit oli hanurissa kiinni ohi mennessäänkin ihan surutta, samoin keskustan baareissa. Nykyään se olis seksuaalista häirintää, sillon se oli lupaus jostain enemmästä, niin ne ajat muuttuvat.
Mummotunnelissa on edelleen tiukka meno ja siellä saa nuori mies huomiota varttuneemmilta leideiltä, puumanlihatiskihän se on, hyvässä mielessä :D
Sun pitää hommata hyvin pullea kurppa niin sitten sitä vasta hyvin voitkin 😂😂😂
Siis joku iso tissinen ja uhkean upea vartaloinen saa jo pelkkä ajatuskin kuolan valuumaan
Kai se eläimiinsekaantuminenkin joku sairaus on.
Kyl naiset on ihmisiä ja prinsessoja ja kuningattaria
Millainen ilme sinulla on naamallasi kun näet tällaisen kuningattaren?
Ihastuneen tai rakastuneen ilme ja olisin kuningattaren vietävissä
Yym, minäkin tykkäilen ikäisistäni naisista. Jostain syystä kypsyys viehättää.
Sadonkorjuu
Ei nyt voi niihin hedelmiin sekaantua. Jää jonkun muun poimittavaksi. 🤷🏼♂️
No itse olen vasta 14v pian 15v
Ja lehmät lentää.
Itselläni on suuret rinnat olen kohta jo 50! Ja musta on kamalan tuntusta kun ukot tuijottaa. Ihan kuin ne ei ois saanu ruokaa. Ihan kuin ihmissyöjiä kaupat ja autot täynnä. Älkää ainakaan moljottako. Voi vaikka kompastua itse kun häiritsee tollanen.
Miltä tuntuu olla seksipommi
Ilmiselvä provo :;D
Ei varmasti ole!
Ikävää ennen tykännyt katsella naisurheilijoita tv stä mut nykyään heistä puuttuu jokin ja yleisössä ja heidän valmentajansa kiinnostaa enemmän siellä ne seksikkäät on
Mummotunneliin hoitoon sitten vaan.
Ilmiö on nimeltään aikuistuminen. Ei kai kukaan marjojakaan raakana syö...
Muorit on kuule hienoa seuraa.
Meinasin kirjoittaa että terve mies, mutta kun se on välis...
-keinovaginamies-
Et mitenkään. Kuulut valtion kurppajengiin. Kurpparata 2022!
Kurppa on todella ikävä ilmaisu. Voisit yrittää puhua ihmisistä kunnioittavammin.
Mene johonkin mumojen tansseihin niin saat kurppa rakkautta.
No yritä nyt saada edes joku..
Vaikka kurppa.
Ei tarvitse parantua.... voit digata mistä tykkäät, ei se vaikuta mihinkään lopulta.