Lidlin sähköisiin kupongitarjouksiin ei ole luottamista. Taannoin oli tarjous -20 % yli 35€ ostosten loppusummasta, voimassa oli vielä 3 vrk:ta. Ostoksia maksaessani kassalla tuo kuponki olikin yllättäen puhelimestani hävinnyt, kuulin niin käyneen jollekin toisellekin. Voi, voi ei voi mitään oli kassan komentti ja pahoittelu.
Taisi olla liian hyvin käytetty etu, joten päätettettiin vetää kesken kaiken pois asiakkaiden käsistä luvattu etu. Törkeää asiakkaita kohtaan. Eikä kiva henkilökunnallekaan ko joutuvat välikäteen aivan tietämättöminä mistä moinen johtuu.
Itselle jäi kyllä tuosta todella harmistunut olo ja luotto Lidlin tarjoiukupongien pysyvyyteen katosi. Toki teknisiä ongelmia on kyllä ennenkin esiintynyt, etekin alussa. Ehkä tässä toiminnassa silti jotenkin on nähtävissä yrityksen ei Suomalainen tausta.
Lidlin sähkösen kupongin häviäminen
Anonyymi
0
285
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361960
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1271606Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11496Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras871410- 321381
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne1321194Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet501080- 241079
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221011- 50872