Olisko hienoo sellainen kainalossa tuhiseva pienikokoinen taskunainen, joka mahtuu puseron sisään ja lämmittäisi miestä.
Mies voisi nukahtaa taskunaisen hyrisevään tuhinaan, kun taskunainen rentoutuisi miehen lämpimässä kainalossa ja välillä nainen tuhisisi nasaalimaisella äänellä.
Haluaisiko nainen olla sellainen taskunainen?
Taskunainen
24
86
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi taskukokoinen naisen ääni on nasaali? Vai pitääkö sinulle puhua kuin vauvalle tai koiranpennulle?
Ihan mielenkiinnosta mikä tekee taskukokoiseksi? Keskimääräisen 4-5-luokkalaisen koko: 150cm ja 48kg? Mitäpä sillä koolla on väliä. Taskunainen kuulostaa kivalta, mutta ismopikin nainen siinä kainalossa kuorsaamassa kurkkuäänellä on aika kiva - oikeastaan superhyvä!
- Anonyymi
Minulla on kolme tytärtä ja juuri tuollaista heidän kanssaan oleminen on välillä.
"Isi, pääsekö viekkuun nukkumaan"? Ja pääseehän se taskunainen viekkuun nukkumaan, joskus kaksikin. Kolmen kanssa on jo hankalaa kun ovat niin reviiritietoisia keskenään. - Anonyymi
Pala sieluani lähti mukanasi
Huomaatkos se on siellä taskussasi.
(Una Reinman)
Muistan puhuneeni hänelle joskus taskuun
laittamisesta. Siitä on valovuosia aikaa.
Olin vilpitön ja aito. Liian sinisilmäinen.
Tänä päivänä realisti.
Elämä on vain niin reaalia. Sitä arkielämän jaksamista.
Jokaisella meistä on omat kipumme.
☆Hyvää yötä - Anonyymi
Taskuraketti anna abreulla kai oli idolsin aikaa muistaakseni lempinimenä jonka jone Nikula antoi annalle ensi sijaisesti tällä enempi kai tarkoitetaan pieni ja hento jota miehen tulisi tarvittaessa pystyä suojelemaan abreu oli niihin aikoihin muistaakseni kuudentoista vanha ja hänellä oli jotain sutinaa sen hieman vanhemman sällin kanssa joka osallistui idolsiin ainakin siitä jotai lehdissä kirjoiteltiin
- Anonyymi
"Tasku-Venus" taitaa olla se alkuperäinen ilmaisu joka siis kuvastaa pienikokoista ja naisellisen seksikästä naista.
Ite laittaisin ilmaisun pituusrajaksi 159 cm, sitä pitemmät on ihan normaalipituisia minusta.
- Anonyymi
En haluaisi olla taskunainen vaan oma itseni. Olen pitkä ja muodokas ja sellaisena ihan hyvä, vaikkei se kaikkia miellytäkään. Minua se ei haittaa. Olen kiitollinen kehostani ja mitä pystyn tekemään sillä. Miehen kainalossa kehrääminen innostaa kyllä.
- Anonyymi
Sellainen maailma voisi vallata liian paljon tilaa elämässä. Itse aistin puheäänesi, kuin tyhjyyden keskellä tylpistyviksi ja omani hieman aavemaiseksi. Se on kuitenkin joku uusi paikka, tietenkin se on.
- Anonyymi
..tai ehkä omani aistin enemmän kuiskauksena. Monia ajatuksia tänään tästä heräsi. Mutta kuka tämän mielenkiintoisen ajatuksen lanseerasi tänne? Vakkari vai joku muu? Omakohtaisia kokemuksia? Kenen ääni on tuon nasaalin naisen esikuva?
- Anonyymi
Sellainen kokoa muuttava, eli nappia painamalla se suurenisi ja pienenisi taskukokoiseksi tai normaalikokoiseksi aina tilanteen mukaan.
- Anonyymi
Eikö niitä pumpattavia jo erotiikka liikkeistä saa
Sellaiset on just parhaita.
- Anonyymi
MUTTA, sitten naisille myös joku taskukokeinen MATTI, sehän onkin jo keksitty TASKUMATTI jokaisen naisen taskuun ja käsilaukkuun!
- Anonyymi
Mutta se on myös se sama mies, joka tulee kalliiksi :\
- Anonyymi
166cm ja kokoajan menee kasaan.
Elämä on!- Anonyymi
Vanhuus ei kuulemma tul yksi ain on ne viat ja vaivat vähintäänkin seurana
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vanhuus ei kuulemma tul yksi ain on ne viat ja vaivat vähintäänkin seurana
Ai se on tuota kokoa :'D
- Anonyymi
Mitä leperrystä tämä nyt on?
- Anonyymi
Kukahan tätä nyt kysyy? :)
- Anonyymi
Turha yrittää!
- Anonyymi
Mua tää hymyilyttää :)
- Anonyymi
Näytät ihan grillimakkaralta.
Eiköhän noitakin löytyne jostain "kaalimadosta".
- Anonyymi
Kaikki naiset ovat taskunaisia. Olenhan erittäin pitkä, roteva ja egokin on suunnaton.
>simiti<
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2954804Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353085Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k532995Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281551Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271252- 471209
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.111036Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781011Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52989Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981