Onko Jäkälä alkanut tyhjentämään jötesäiliöitä aiempaa harvemmin, vai mistä johtuu ettei säiliötäni ole tyhjennetty ainakaan pariin viikkoon? Alkaa olla pikkuhiljaa täynnä, joten saisi käydä tyhjentämässä. Laskut on kyllä maksettu ajallaan, joten siitä ei voi olla kyse. Säiliöiden tyhjentämispäivät kuulemma näkee Jäkälän sivuilta, mutta itse en ainakaan sitä sieltä löytänyt, kun yritin etsiä..
Onko muilta tyhjennetty viime aikoina normaaliin tapaan?
Jätehuolto Jäkälä
Anonyymi-ap
1
128
Vastaukset
- Anonyymi
Ollut niin sateisia päiviä niin kukapa tuonne ulkohommia lähtee tekemään,saattaa flunssankin saada.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 962149
- 1291398
Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.231360Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau291308- 681223
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3371038- 89965
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?56914- 122787
- 82786