Renault tuo markkinoille uuden Scenic vetyauton vuonna 2024.
https://moottori.fi/ajoneuvot/jutut/renault-scenic-palasi-kuvioihin-sarmikkaana-konseptina-vetysahko-scenic-saapuu-2024/
Renault Scenic vetyauto tulee 2024
7
168
Vastaukset 7
- Anonyymi
Nyt vaikuttaa mainiolta
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17654919B
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Avauksen otsikoinnissa koetetaan juksata lukijoita, todellisuus on kuitenkin toista.
Artikkelista: "Kyseessähän on totta kai ladattava vetyhybridi, vaikkei valmistaja Scenic Visioniaan aivan sillä nimellä kutsukaan. Tutkielma on tarkemmin täyssähköauto, jonka toimintamatkaa pidennetään polttokennon avulla (ns. range extender)."
En muista onko Renaultilla muuta aitoa vetyautoa kuin sen pakettiautokategoriassa olevat.
"2022 Renault Master Van H2-Tech hydrogen fuel-cell van revealed"
- https://www.carexpert.com.au/car-news/2022-renault-master-van-h2-tech-hydrogen-fuel-cell-van-revealed - Anonyymi
Mistä sitä vetyä saa tankattua täällä pohjoismaissa?
- Anonyymi
Ihana.
- Anonyymi00007
ffff
- Anonyymi00008
Eipä ole vetyrellua näkynyt.
Toyota yritti yli 10 vuotta saada vetyautoja myytyä, mutta joutui myöntämään että epäonnistui. Sen sijaan teki u-käännöksen tuomalla noin 15 täyssähköautoa markkinoille viimeistään vuoden 2027 aikana.
Euroopassa (monet maat) ensimmäisellä puoliskolla vuonna 2026 myytiin VAIN 14kpl vetyautoja. Vetyautot tekevät siis kuolemaa.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/19515842/euroopassa-vuonna-2026-myytiin-olematon-maara-vetyautoja-
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18818799/toyota-myontaa-etta-sahkoautot-menevat-paremmin-kaupaksi-kuin-vetyautot-
https://keskustelu.suomi24.fi/t/19010097/vetyfanit-valehtelevat-ja-houkuttelevat-vetyansaan-
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.361246Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke581025Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63943- 56904
- 51771
- 65758
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍81706Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le38688- 82682
Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su30625