Ihmiset syntyvät kuollakseen ja jauhaakseen paskaa näiden tapahtumien välillä. Voi elämä!
Kemijärven ihmiset
10
240
Vastaukset
- Anonyymi
ihmisen elinkaari on lyhyesti sanottuna syntyä, jauhaa paskaa ja kuolla pois. siinäpä se lyhkäisesti sanottuna on.
- Anonyymi
Mutta siinä välissä voi käydä Suomulla!
- Anonyymi
Rairai..... Kemijärvi paras paikka maan päällä
- Anonyymi
Rairai… Kihkelin paras paikka on piIIun sisällä.
- Anonyymi
Onko Suomulla kova meno talvella/keväällä?
Onko naiset liikenteessä?- Anonyymi
Kiripati heijaa.
Onko Suomulla jätevesi puhdistamoa? - Anonyymi
Huh huh, voi nenä mikä meno Suomulla aina onkaan, sieltä löytyy kaikille tavaraa, niin heteroille, kuin meille muillekin. Suomu on IHANA paikka, siellä aina kova meno päällä, kesälläkin, silloin paikka on täynnä verenimijöitä.
Kiitos,kiitos, kiitos !
1<1<1 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huh huh, voi nenä mikä meno Suomulla aina onkaan, sieltä löytyy kaikille tavaraa, niin heteroille, kuin meille muillekin. Suomu on IHANA paikka, siellä aina kova meno päällä, kesälläkin, silloin paikka on täynnä verenimijöitä.
Kiitos,kiitos, kiitos !
1<1<1Paha matkija matkii kai kiusataan nimimerkkiä myös vuonna 2023, antakaa hän on rauhassa, hän on nyt selvänä eikä jaksa teidän kiusaamista, vaan jättäytyy "loma-tauolle". Hän on 100 prosenttinen hetero, kuten viime kesänä oli Espoossa suhde luxus-tason naisen kanssa, mutta eipä tämä ole yksityiselämän selvityspalsta, joten lopetetaan tämä keskustelu ja ollaan hiljaa, nauttien Kemijärven palveluista, joita mm. uimahalli, hiihtoladut, kirjasto, kerhotoiminta ym ym. tarjoaa kauppaliikkeet, ravintolat, luonto, maisemat, kiitos kiitos ja hyvää uutta vuotta kaikille Kemijärvellä ONNEN RAUHASSA ja paluumuuttajillekin tämä on hyvä paikka!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Paha matkija matkii kai kiusataan nimimerkkiä myös vuonna 2023, antakaa hän on rauhassa, hän on nyt selvänä eikä jaksa teidän kiusaamista, vaan jättäytyy "loma-tauolle". Hän on 100 prosenttinen hetero, kuten viime kesänä oli Espoossa suhde luxus-tason naisen kanssa, mutta eipä tämä ole yksityiselämän selvityspalsta, joten lopetetaan tämä keskustelu ja ollaan hiljaa, nauttien Kemijärven palveluista, joita mm. uimahalli, hiihtoladut, kirjasto, kerhotoiminta ym ym. tarjoaa kauppaliikkeet, ravintolat, luonto, maisemat, kiitos kiitos ja hyvää uutta vuotta kaikille Kemijärvellä ONNEN RAUHASSA ja paluumuuttajillekin tämä on hyvä paikka!
Siinä matkija taas matkii, vaikka kaikki tietää hänen olevan vain matkija.
- Anonyymi
Olisipa se hienoa kun voisi elää ikinuorena. Kanki jäykkänä ja piiras tiukkana.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sille jollekin, tunnistat kyllä
Etkö kuitenkin huomannut, kuinka välitän ja olen hyvä sinua kohtaan? Se, että olet itse kuin mikäkin omahyväinen, ainakin tässä leikissämme, miten sin3252579Tupoksen koulun oppilaan putoaminen - onnettomuus?
Kalevassa aamulla uutinen yläkoululaisen putoamisesta koulutiloissa Tupoksella. Rehtori ei avaa asian taustoja - miten tämä on voinut olla mahdollista332216Asbergerihmiset
Tuossa ehkä olen törmännyt livenä Asberger-ihmiseen ja kuullut nyt parilta naiselta, että millainen on mahdollinen asberger-oireyhtymää kärsivän ihmis220891Kerrotaanko maailmalle oikeasti Venäjän ja Ukrainan sodan syistä
Vaikka kuinka yritän olla kartalla edes vähän niin silti on koko ajan pimenossa se syy, miksi Venäjä hyökkää Ukrainaan.. Ei tätä kerrota uutisissa. K337825- 42771
Jasminilla uuis kulta
personal trainer ja elämä hymyilee. https://www.seiska.fi/Kotimaa/Jasmin-Mantyla-ero-ja-uusi-rakas/1182613?undefined55716- 45673