Uusi ruokapaikka Kolarissa,Just Stiina

Anonyymi-ap

Kahden päivän kokemuksella tosi hyvä ruokapaikka,Suosittelen

17

2963

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oli kallis ja mautonta ruokaa.

      • Anonyymi

        Mie sain halvalla (9,90) lounaan . Ruoka oli hyvää ja sitä oli riittävästi.


      • Anonyymi

        Hmmmmm, kukakohan tämän mielipiteen takana vois olla? Joku joka ei ole paikala käynykhään, mutta se KATEUS.

        Jos sulla ei ole varaa 9,90€ lounaaseen, niin jätä nyt pökkelö käymättä 🤗


    • Anonyymi

      Eipä ollu kaksista ruokaa.

    • Anonyymi

      Missä tämä ruokala/kahvio sijaitsee kirkonkylällä?

    • Anonyymi

      Näillä ruuanhinnoilla 9.90 ruoka on edullinen ja tavallinen kotiruokatyyppinen, ihan hyvä. Ajakaa Lompoloon syömään gurmee ruokaa ja maksakaa sitä myöten siitä. Suhteellisuuden tajua please, yrittäjän pitää maksaa kulut ja jotain pitäis saada palkaksikin. Tehkääruokanne itte valittajat, ei ruokapaikan pitäjä tartte ollakaan sosiaalinen hyväntekijä. Kehtaattaki valittaa ko joku jotaki yrittää. Kovimpia valittajia ne joilla on paskat housuissa pelkästä ajatuksesta että pitäis olla yrittäjä. Sitte aristaa ettei ole paikkakunnalla sitä eikä tätä. Järki käteen ennenkuin päätään aukoo.

    • Anonyymi

      Miten paikka on auki? Netistä ei löytynyt.

    • Anonyymi

      Samaa tasoa kuin etellisetki ruokapaikat. Ei toiste

    • Anonyymi

      Hyvää tavallista paikan päällä tehtyä lounasruokaa. Facebookin kautta löytyi ruokalista. Työssäkäyvän näkökulmasta todella edullinen lounaspaikka. Hyvä palvelu!

    • Anonyymi

      Kyllähän nuo aukioloajat ja ruokalista löytyy ihan Google haulla Just Stiina. Ruoka on ollut hyvää ja saanu itte lastata lautaselle passelin määrän salaattia ja lämmintä ruokaa.

    • Anonyymi

      Ei näe kesää ja että lintu tekee pesää

    • Anonyymi

      Ruoka oli kuivaa eikä maistunu milthän. Taijan jatkossaki piettää evhäät mukana.

      • Anonyymi

        No ei sielä sitten kannatte käyä.


      • Anonyymi

        Olhaan vissiin syöty eri ruokaa ko minusta oli ihan hyvälle maistuvaa sapuskaa. Parempi, että syöt omia eväitä niin ei tarvi tulla tänne valitaan.


    • Anonyymi

      Kyllä maistuu hyvin kun menet nälkäisenä. Olet sama ruokapaikkojen terrorisoija!

    • Anonyymi

      Olkaa hyvät ihmiset kiitollisia että on ruokaa mitä syä. Saattaa pian nähjä vielä mitä on ko ei ole valinanvarraa, onko ruokaa lain?

    • Anonyymi

      Hyvää oli ruoka hintaansa nähden, siis hyvä laatu hintasuhde. Pitääkö asiakkaan aina pärjätä eli saaha enemmän vastinettarahale ko on mahollista. Kiitos hyvästä ruuasta.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      149
      3979
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      12
      3621
    3. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      49
      2967
    4. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      12
      2962
    5. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      145
      2551
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      56
      2309
    7. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      23
      1740
    8. "Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko

      "Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For
      Maailman menoa
      107
      1465
    9. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      63
      1344
    10. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      39
      1213
    Aihe