ja perä märkänä vai kuivana, entä pakarat ja muu alue. Onko paras takaa päin vai edestä, polvillaan vai seisalleen? Minkä kokoinen on vielä kokematta läiha, lihava, vahva, tulinen,...?
Miehet millainen on täydellinen naisen perä?
3
277
Vastaukset
- Anonyymi
Non'niin ruskan rei*än "ritarit" kirjoitelkaapa kilpaa, asiallisesti kokemuksistanne ja unelmistanne?
Mitä enemmän paikalliset tietää toisen paineista luulisi sen olevan paremmat mahdollisuudet samankaltaisten onnellisempaan parisuhteeseen (jotta tietäen jossain ehkä on hän samanlainen)?
Kaikkihan tietää miten täysin erilaiset parit eivät oikein toimi, koska toisen täytyy luopua toiveista (usein hän toinen) kun toinen on haluton kokeiluihin (usein hän toinen).- Anonyymi
Olipa selkeä, lyhyesti ja erittäin hyvin muotoilluin lausein kirjoitettu kommentti. Möljän edessä näkyy kykkivän ihmisiä reiällä, saakohan ne kalaa siitä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857455- 965394
- 2574595
- 444495
- 623257
- 492685
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222348- 492323
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292322- 412184