Kuulin huhua että yks välikylän emäntä ois kitkeny narsissin. Se oli vain mokoma kasunu takasi. Kerrassaan kettumainen kukka
Vastaukset 9
- Anonyymi
Kukkaa kasvattava kukka? No onhan niitäki, narsissipa hyvinki
- Anonyymi
Ite en tykkää natsisteista
- Anonyymi
Välilylässä tapahtunu ihmeellisempiäki asioita.
- Anonyymi
TÄ
- Anonyymi
Kuulin saman huhun. Narsisti eiku narsissi kitketty, mutta tuli perhana takas. Toivottavasti löytää tehokkaan keinon sen häätämiseen!
- Anonyymi
Asuuko hirsitalo by kannala.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Asuuko hirsitalo by kannala.
Ei asu! Keltasen talon narsissi
- Anonyymi
Joo miekin tunnen Onko ne niitä samoja peräkylän narissejä, joita kasvaa siellä lyijyjen saastumalla peräkylällä. Samoja joilta lyijy on sumentanut aivotoimminnan?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1061095Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137804Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197730Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47697Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!30674- 69672
- 47620
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59555Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530