TyönvälttelijäÄärioikeiston populistiporvarit, LISÄÄVÄT maahanmuuttoa rasismikortilla

Anonyymi-ap

Älkää menkö ansoihin kansalaiset, kun äärioikeiston pörssikapitalisti-rikolliset, yrittävät vedättää teitä rasismikortilla, MONINKERTAISTAMAAN ulkomaisen halpatyövoiman tuontia. PetosKokPersRkpKeSdpVihrKrdjne ovat taatusti tuomassa LISÄÄ maahanmuuttajia ja pahoinpitelemässä omaa kansaamme, äärimmäiseen köyhyyteen.

https://www.lemonde.fr/en/european-union/article/2023/03/24/council-of-europe-slams-excessive-use-of-force-by-french-police-in-protests_6020553_156.html

Ole Elämän Puolella - Lopeta Äänestäminen Korruptiovaaleissa.

21

1102

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      https://www.lemonde.fr/en/france/article/2023/03/16/borne-to-be-dead-the-slogans-of-the-protests-against-the-french-pension-reform_6019633_7.html

      Katsokaa vain, Ranskassa ei tule menemään läpi, yksikään demokratianvastainen "päätös", toisin kuin Suomessa, missä on jo ollut täysin laiton ex-äärioikeistohallitus, jota ei yksikään Suomen kansalainen, ollut missään demokraattisissa vaaleissa, koskaan äänestänyt, ja sen AutokratiaUsan SotaRikosHyökkäysliitto-hävittäjähankkeet ym laittomuudet.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17794718/se-on-lakko-heti-jos-uusi-hallitus-koskee-ansiosidonnaiseen!-ihan-ehdoton-velvollisuus-ay-liikkeelle#comment-119908989

      • Anonyymi

        Joo olisi syytä ottaa mallia Ranskasta.


    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17790538/harhauttaja-korruptioniinistotrump-kuuluu-haagin-tuomioistuimeen

      https://www.aljazeera.com/news/2023/3/25/israeli-defence-minister-calls-for-halt-to-judicial-overhaul

      Älkää laittako nimiänne, äärioikeiston pörssirikollis-VALLANKAAPPARIEN, tuhansien miljardien eurojen ryöstöjen VELKAKIRJOIHIN, korruptiovaaleissa äänestämällä.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17661451/en-tule-aanestamaan-seuraavissa-vaaleissa-ei-ole-todellista-realistista-vaihtoehtoa#comment-117886652

      Yksipuoluejärjestelmä ollut Suomessa jo kauan, äänestäminen vain pahentaa tilannetta, demokratian, oikeusvaltion alasajoa, joka on jo tapahtunut, kansalaisoikeuksien viemisestä puhumattakaan.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17796461/porssirikolliskapitalistit-tehneet-vallankaappauksen-myos-suomessa

    • Anonyymi

      Maahanmuuttajat ovat rasistisia ja samoin ne, jotka haluavat heitä tänne sadoittain elätettäväksi suomalaisten veroilla. Miksi meitä saa kohdella näin?

    • Anonyymi

      Orjatyöhön tuovat ihan niin kuin ne marjapoimijat. Täysin epäinhimillistä toimintaa riistoporvari on riistoporvari.

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      VALEVAALIT eduskunnan yksipuoluejärjestelmässä käynnissä. Pelkkä vastentahtoinen muodollisuus, "maailman" vakuuttamiseksi, että Suomessa muka olisi demokratia, mitä ei ole ollut, enää vuodesta 2004.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17805428/sotilasvallankaappareiden-valevaalit-eduskunnan-yksipuoluejarjestelmassa

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17805193/sotarikosliitton-sotaa-valmisteleva-hybridikeskus-ollut-suomessa-vuodesta-2004#comment-120062942

      Ihan sama mitä olette äänestävinänne, lopputulos on ennalta, pörssirikollispsykopaatti-Sotilasvallankaappareiden, AutokratiaUsasta etukäteen saneltu.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17791947/ikuinen-velkavankeus-suomen-kansalle-korruptiovaaleissa-tarjolla#comment-119865927

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Et hyödy äänestämättä jättämisellä mitään.

      Äänestämällä voit vaikuttaa, ei ole pakko edes löytää sopivaa ehdokasta, voi antaa vastaäänen vähemmän huonoille ryhmille niin, että silloin se ääni on ainakin pois paljon huonommilta ryhmiltä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      364
      8213
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      159
      2572
    3. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      75
      921
    4. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      60
      853
    5. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      823
    6. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      25
      816
    7. Sano nyt kiertääkö

      Huhut meistä tai jostain muusta?
      Ikävä
      64
      812
    8. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      12
      800
    9. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      46
      786
    10. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      68
      713
    Aihe