TyönvälttelijäÄärioikeiston populistiporvarit, LISÄÄVÄT maahanmuuttoa rasismikortilla

Anonyymi-ap

Älkää menkö ansoihin kansalaiset, kun äärioikeiston pörssikapitalisti-rikolliset, yrittävät vedättää teitä rasismikortilla, MONINKERTAISTAMAAN ulkomaisen halpatyövoiman tuontia. PetosKokPersRkpKeSdpVihrKrdjne ovat taatusti tuomassa LISÄÄ maahanmuuttajia ja pahoinpitelemässä omaa kansaamme, äärimmäiseen köyhyyteen.

https://www.lemonde.fr/en/european-union/article/2023/03/24/council-of-europe-slams-excessive-use-of-force-by-french-police-in-protests_6020553_156.html

Ole Elämän Puolella - Lopeta Äänestäminen Korruptiovaaleissa.

21

1080

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      https://www.lemonde.fr/en/france/article/2023/03/16/borne-to-be-dead-the-slogans-of-the-protests-against-the-french-pension-reform_6019633_7.html

      Katsokaa vain, Ranskassa ei tule menemään läpi, yksikään demokratianvastainen "päätös", toisin kuin Suomessa, missä on jo ollut täysin laiton ex-äärioikeistohallitus, jota ei yksikään Suomen kansalainen, ollut missään demokraattisissa vaaleissa, koskaan äänestänyt, ja sen AutokratiaUsan SotaRikosHyökkäysliitto-hävittäjähankkeet ym laittomuudet.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17794718/se-on-lakko-heti-jos-uusi-hallitus-koskee-ansiosidonnaiseen!-ihan-ehdoton-velvollisuus-ay-liikkeelle#comment-119908989

      • Anonyymi

        Joo olisi syytä ottaa mallia Ranskasta.


    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17790538/harhauttaja-korruptioniinistotrump-kuuluu-haagin-tuomioistuimeen

      https://www.aljazeera.com/news/2023/3/25/israeli-defence-minister-calls-for-halt-to-judicial-overhaul

      Älkää laittako nimiänne, äärioikeiston pörssirikollis-VALLANKAAPPARIEN, tuhansien miljardien eurojen ryöstöjen VELKAKIRJOIHIN, korruptiovaaleissa äänestämällä.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17661451/en-tule-aanestamaan-seuraavissa-vaaleissa-ei-ole-todellista-realistista-vaihtoehtoa#comment-117886652

      Yksipuoluejärjestelmä ollut Suomessa jo kauan, äänestäminen vain pahentaa tilannetta, demokratian, oikeusvaltion alasajoa, joka on jo tapahtunut, kansalaisoikeuksien viemisestä puhumattakaan.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17796461/porssirikolliskapitalistit-tehneet-vallankaappauksen-myos-suomessa

    • Anonyymi

      Maahanmuuttajat ovat rasistisia ja samoin ne, jotka haluavat heitä tänne sadoittain elätettäväksi suomalaisten veroilla. Miksi meitä saa kohdella näin?

    • Anonyymi

      Orjatyöhön tuovat ihan niin kuin ne marjapoimijat. Täysin epäinhimillistä toimintaa riistoporvari on riistoporvari.

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      VALEVAALIT eduskunnan yksipuoluejärjestelmässä käynnissä. Pelkkä vastentahtoinen muodollisuus, "maailman" vakuuttamiseksi, että Suomessa muka olisi demokratia, mitä ei ole ollut, enää vuodesta 2004.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17805428/sotilasvallankaappareiden-valevaalit-eduskunnan-yksipuoluejarjestelmassa

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17805193/sotarikosliitton-sotaa-valmisteleva-hybridikeskus-ollut-suomessa-vuodesta-2004#comment-120062942

      Ihan sama mitä olette äänestävinänne, lopputulos on ennalta, pörssirikollispsykopaatti-Sotilasvallankaappareiden, AutokratiaUsasta etukäteen saneltu.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17791947/ikuinen-velkavankeus-suomen-kansalle-korruptiovaaleissa-tarjolla#comment-119865927

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Et hyödy äänestämättä jättämisellä mitään.

      Äänestämällä voit vaikuttaa, ei ole pakko edes löytää sopivaa ehdokasta, voi antaa vastaäänen vähemmän huonoille ryhmille niin, että silloin se ääni on ainakin pois paljon huonommilta ryhmiltä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tapahtunut

      Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?
      Kankaanpää
      46
      5761
    2. Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa

      Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki
      Seinäjoki
      55
      3045
    3. Gallup: kaivattusi syntymävuosi

      Minä vuonna kaipaamasi henkilö on syntynyt?
      Ikävä
      183
      2655
    4. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      10
      2361
    5. Missäpäin,,,

      Lapuaa tapettu ihminen viime yönä ? Hurjaa touhua nykymeno täällä...
      Lapua
      27
      2083
    6. mahdollista, että olet ollut iltavuorossa

      Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k
      Ikävä
      13
      2079
    7. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      15
      1766
    8. Mitähän ne katseet merkitsee

      Kun et saa sanaa suustasi.
      Ikävä
      146
      1337
    9. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      14
      1309
    10. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      261
      1163
    Aihe