Rasismikortin nöyristelyllä MAAHANMUUTTOJYTKY

Anonyymi-ap

Pitäkää kiinni asumistuistanne, työttömyysturvastanne, eläkkeistänne, ym elintärkeistä asioista, joita aitoon oikeusvaltioon ja demokratiaan kuuluu. Älkää menkö EK-medioitten pörssirikollis-äärioikeisto-kapitalistien, MAAHANMUUTTOJYTKYYN mukaan.

https://www.tekniikkatalous.fi/uutiset/halla-aho-esittaa-ulkomaalaisille-tyontekijoille-3000-euron-minimipalkkavaatimus-halpatyovoima-tulee-kalliiksi/417062cc-e1ab-4268-befb-b34f5e66ee9c

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17271111/rasismikortilla-tulossa-valtava-maahanmuutto-aalto#comment-118637054

Pitää osata sanoa EI. Ei enää nöyristellä rasismikorttiporvareita, vaan kieltäytyä niiden kanssa tekemisisssä olemisesta ja mieluummin äänestämisestä kokonaan.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/14453980/porvarihallituksen-jaatavaa-kyytia

26

2122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/16220883/kiina-heilastelee-aarioikeiston-kanssa---ihmisoikeudet-vaarassa-suomessakin

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/16968316/petospersliikekok-eilisten-vihaa-ja-vakivaltaa-yhteiskunnassa-ja-netissa-vaaliteemana

      Ei piiruakaan periksi äärioikeiston populistiporvari-uusfasisteille. Pääsiäistrollin hämäävän ulkokuoren alla, väijyvät ahneet pörssikapitalistirosvot, tekemässä tuhansien miljardien eurojen, loputtomia VELKAVANKEUKSIA Suomen kansalle, älkää alistuko, älkää suostuko niiden leikkikaluiksi.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17724205/ei-tule-petoskalmakok-korruptioorpon-aarioikeistohallitusta-enaa-koskaan#comment-118845069

    • Anonyymi

      Mieluummin olemme äänestämättä.

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Eikös tuilla eläjille jää sitä enempi mitä vähempi jakajia , vai onko matematiikka muuttunu viimevuosina jotensakkin oleellisesti vihervasemmiston toimesta , jakavat vaan samaa kurjuutta rajojen sisä-ja ulkopuolelle , ei eroa .

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17804985/ek-ylen-suuri-vaalitentti-farssi-kuin-natsisaksan-kuvastosta

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17804954/suuruudenhullujen-porssipsykopaattien-sotilasjuntta-riisuttava-vallasta-suomessa#comment-120059644

      Riippumattomat toimittajat kansainvälisissä tiedotusvälineissä, varoittavat Suomea joutumasta AutokratiaUsan uudeksi Venezuelaksi, puskurivaltioksi hyökkäysliiton itäänlaajenemispyrkimyksille.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17804348/suomi-ei-liity-koskaan-autokratiausan-hyokkaysliittoon#comment-120050656

      Laittomat pörssirikollispsykopaattien hyökkäysliitto-hävittäjähanke- tuhansien miljardien eurojen ryöstöt, Suomen kansalta, on vietävä kansainväliseen korkeimpaan oikeuteen, Haagin Tuomioistuimen käsittelyyn. Se on Suomen kansan ja valtion aidoksi turvallisuudeksi välttämätöntä.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Ei tule vapputamineissa jäykistelevästä KorruptioPurraOligarkista, ministeriä, nuo EK-medioitten VALEGALLUP-luvut, ovat täyttä huijausta, niihin ei ole mitään uskomista.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17187966/alkaa-enaa-antako-painostaa-itseanne-aanestamaan-korruptiovaaleissa#comment-118442380

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      https://www.tekniikkatalous.fi/uutiset/halla-aho-esittaa-ulkomaalaisille-tyontekijoille-3000-euron-minimipalkkavaatimus-halpatyovoima-tulee-kalliiksi/417062cc-e1ab-4268-befb-b34f5e66ee9c

      KorruptioPurraOligarkki nyrhii tylsillä saksilla, peräkammaripojilta käyttämättömät sukukalleudet veks niks naks. Alkaa tilojen, talojen, metsien ja mökkien PAKKOLUNASTUKSET, jos rasismikortin nöyristelijöitä ja oman kansan päähänpotkijoita, vielä jostain löytyisi.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17776926/pudotetaan-ylimieliset-leikkaajat-tavallisten-kuolevaisten-joukkoon

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      262
      9869
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      187
      5612
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      161
      5201
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      74
      4865
    5. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      212
      2429
    6. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2269
    7. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      326
      1948
    8. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      21
      1645
    9. Minkälainen auto

      Kaivatullasi on? Väri/Merkki? :)
      Ikävä
      90
      1597
    10. Kuinka rakastunut olet

      Ja kehen?
      Ikävä
      41
      1153
    Aihe