Olen ihastunut siihen yhteen

Toiseen josta olen puhunut ja olet ehkä vilaukselta nähnyt. Olen ollut niin kauan kuin ollaan tunnettu.
Tai rakastan häntä. Ei mun sydämeen mahdu enempää just nyt.
Mutta voimme olla kavereita mies
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vanhemmalle menee. No joo. Ei ne täällä kyllä lue mitään.
Kunhan jäsennän asioita tänne.

Kävi vain niin että olin pilke silmäkulmassa ja ystävällinen yhdelle miehelle.. Ihastui kaiketi.
En viitsi enkä jaksa höppänää. En ala omaishoitajaks

Äänestä

Tapana kujeilla. Mun puolelta kevyesti oli tarkoitus.

Äänestä
  • Ja lähti ehkä lapasesta 🤣 t. Aloittaja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toiseen josta olen puhunut ja olet ehkä vilaukselta nähnyt. Olen ollut niin kauan kuin ollaan tunnettu.
Tai rakastan häntä. Ei mun sydämeen mahdu enempää just nyt.
Mutta voimme olla kavereita mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu