Kysymys prepaid liittymistä

Mitä pahaa oli siinä että kysyy saako vain prepaid liittymän jos on luottotiedoton?? Täytyypä itse kai selvittää asia.
21186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Saa syyttää ittiään kun sössii raha asiansa ettei ees oikeaa liittymää heru.

Äänestä
  • Oisit nyt vastannu oikein, jos tiedät. Minä en tiedä, ni en voi vastata. Miksi aina pitää v... lla. Syitä voi olla niin monenlaisia, varsinkin nykysi.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Oisit nyt vastannu oikein, jos tiedät. Minä en tiedä, ni en voi vastata. Miksi aina pitää v... lla. Syitä voi olla niin monenlaisia, varsinkin nykysi.

    Noinhan se on se ole vttuilua vaan tosiasia mitään et saa ilman luottotietoja nykymaailmassa. Jotku ne luulee että yhteiskunta velkansa maksaa vaan erehtyvät. Jos töihin menevät kyllä vouti ottaa osansa. Se on vuosikausien prosessi.

    Äänestä

ilman luottotietoja saa sexii eläppäs valehtele.

Äänestä

Kyllä on aivotonta menettää luottotiedot.. ihminen on kyllä sitten yksinkertanen tohelo. Hyvä oppikoulu kun joutuuki takas maksaan vaikka viimeisistä euroistaan.

Äänestä
  • sullahan ei oo luottotietoja raukka.

    Äänestä

Jos menna loototieto voi lauta vain prepid liitums.sitte sahko pitta maksa etukasi ja muistaa 3 takkuvookra

Äänestä

höpö höpö kaikki saa huume rahoilla maksetaan juu näin on. roki

Äänestä

Nämä ne on niitä jotka on aina joltain rahaa tai muuta vailla lainaan..tahtoo ne lainat vaan jäädä saamatta takasin.

Äänestä
  • ei jää katkotaan sormet .kyllä alkaa rahaa löytyä

    Äänestä

nappoli maksa velat tai pizazza on sormia nappoli wolt boy

Äänestä

Ei mitta maaksa, raha olla lopu,ja pitta kulla maksa takkuvookra 4 kukausi

Äänestä

mika repai lityma minaki osta semone mista voi osta minaki osta

Äänestä
  • Sulle karvakäsi ei myydä mitään liittymiä

    Äänestä

Ei luottokorttia, ei hankintoja jos ei säästöjä, ei liittymiä, ei ees vuokrakämppää..

Äänestä

elä puhu paskaa kyllä kaikki järjestyy..

Äänestä

Sina voi rumuttaa viesti ei mitta puheli tarvi

Äänestä

Luottotiedottomat. Nimi kertoo kaiken. Hyvin epäluotettavia muutoinkin.

Äänestä

Tollot menettää kaiken pää ei sano miten rahaa käytetään. Idiotismia.

Äänestä

Luototieto mena kulke kikuli paljana ei pustu osta etes aluhosu.

Äänestä

Koko loottamus menna,joo yes

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä pahaa oli siinä että kysyy saako vain prepaid liittymän jos on luottotiedoton?? Täytyypä itse kai selvittää asia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu